Kilpailu 28.8.2016, paikka Vantaa, järjestäjä Hakunilan Seudun Koiraharrastajat

[F Medi 3] [E Medi 3] [D Medi 3] [D Maksi 3] [E Maksi 3] [F Maksi 3] [D Mini 3] [E Mini 3] [F Mini 3]

F agilityrata, medi 3, kello 10:00, tuomari Minna Räsänen, koirakoita 22, ihanneaika 42 s, enimmäisaika 84 s, eteneminopeus 3,6 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 201 espves Natso Caraydan Chiltepin Mia Hyrskylahti MÄNTS 34,32 4,43 -7,68 0 -7,68  
2 222 kromfo Jytä Jettildan Basso Stelvio Tarja Moisio HAU 35,26 4,31 -6,74 0 -6,74  
3 221 schape Tosca La Familia's Chakka Tosca Tosela Marko Kapiainen HSKH 35,28 4,31 -6,72 0 -6,72  
4 213 shelam Timi Snowglow's Xplosive Energy Tuulikki Laalo I-HAH 35,53 4,28 -6,47 0 -6,47  
5 217 cocspa Tattis Miklaus Macadamia Vanessa Mäkiharju RAGIT 36,06 4,22 -5,94 0 -5,94  
6 205 auskel Typy Maiskis Orientia Iina Leppänen HSKH 32,12 4,73 -9,88 5 5  
7 214 shelam Miina Pilvimarjan Iwana Kiwa Eerika Kurkinen-Koskensalmi HSKH 32,37 4,70 -9,63 5 5  
8 218 shelam Java Yokotai Blue Moon Satu Tuomela HSKH 33,84 4,49 -8,16 5 5  
9 207 kromfo Nopsa Bingis Bolt Heli Kuronen I-HAH 36,05 4,22 -5,95 5 5  
10 210 kesvil Ampiainen Woolly Bohemia's Hobbit Style Risto Mallat HSKH 37,01 4,11 -4,99 5 5  
11 206 cocspa Salli Fieldlan Eager Sanna Toivola-Järvinen HAU 33,72 4,51 -8,28 10 10  
12 204 shelam Nana Karvakedon Justiina Jonna Kannisto HSKH 33,95 4,48 -8,05 10 10  
13 220 espves Zemi Concurrido Inflamable Sanna Kobylin JAU 35,81 4,24 -6,19 10 10  
14 212 shelam Tinja Timjami Eva-Lotta Halonen HSKH 48,21 3,15 6,21 5 11,21  
15 211 espves Nunna Concurrido Real Reverencia Tuula Rasilainen HSKH 54,36 2,80 12,36 5 17,36  
  42 stbter Rinkeli Kronsäter's Jungle Jewel Ina Ammunet HSKH         HYL  
  202 espves Dori Concurrido Flamante Flecha Sanna Kobylin JAU         HYL  
  203 schape Sissi Härdellin Bellflower Marko Kapiainen HSKH         HYL  
  209 kromfo Jyrä Bingis Bamse Teemu Kollanen JAU         HYL  
  215 manter Iisa Rockstyle's Name Of The Game Essi Krans KOVA         HYL  
  216 shelam Roni Taiga Doo's Go For It Anna-Maria Niemelä OKK         HYL  
  219 koohon Mizy Wishdecoy Sonya Paris Ida Alexandersson I-HAH         HYL  

E hyppyrata, medi 3, kello 10:45, tuomari Minna Räsänen, koirakoita 23, ihanneaika 41 s, enimmäisaika 82 s, eteneminopeus 3,9 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 205 auskel Typy Maiskis Orientia Iina Leppänen HSKH 32,52 4,86 -8,48 0 -8,48  
2 218 shelam Java Yokotai Blue Moon Satu Tuomela HSKH 32,91 4,80 -8,09 0 -8,09  
3 201 espves Natso Caraydan Chiltepin Mia Hyrskylahti MÄNTS 33,03 4,78 -7,97 0 -7,97  
4 206 cocspa Salli Fieldlan Eager Sanna Toivola-Järvinen HAU 33,41 4,73 -7,59 0 -7,59  
5 210 kesvil Ampiainen Woolly Bohemia's Hobbit Style Risto Mallat HSKH 35,75 4,42 -5,25 0 -5,25  
6 222 kromfo Jytä Jettildan Basso Stelvio Tarja Moisio HAU 36,57 4,32 -4,43 0 -4,43  
7 207 kromfo Nopsa Bingis Bolt Heli Kuronen I-HAH 33,06 4,78 -7,94 5 5  
8 214 shelam Miina Pilvimarjan Iwana Kiwa Eerika Kurkinen-Koskensalmi HSKH 33,96 4,65 -7,04 5 5  
9 213 shelam Timi Snowglow's Xplosive Energy Tuulikki Laalo I-HAH 35,85 4,41 -5,15 5 5  
10 215 manter Iisa Rockstyle's Name Of The Game Essi Krans KOVA 35,93 4,40 -5,07 5 5  
11 221 schape Tosca La Familia's Chakka Tosca Tosela Marko Kapiainen HSKH 40,05 3,94 -0,95 5 5  
12 220 espves Zemi Concurrido Inflamable Sanna Kobylin JAU 35,34 4,47 -5,66 10 10  
13 202 espves Dori Concurrido Flamante Flecha Sanna Kobylin JAU 48,57 3,25 7,57 5 12,57  
  42 stbter Rinkeli Kronsäter's Jungle Jewel Ina Ammunet HSKH         HYL  
  203 schape Sissi Härdellin Bellflower Marko Kapiainen HSKH         HYL  
  204 shelam Nana Karvakedon Justiina Jonna Kannisto HSKH         HYL  
  208 parson Oili Tallitontun Tallitonttu Kristiina Siltanen HSKH         HYL  
  209 kromfo Jyrä Bingis Bamse Teemu Kollanen JAU         HYL  
  211 espves Nunna Concurrido Real Reverencia Tuula Rasilainen HSKH         HYL  
  212 shelam Tinja Timjami Eva-Lotta Halonen HSKH         HYL  
  216 shelam Roni Taiga Doo's Go For It Anna-Maria Niemelä OKK         HYL  
  217 cocspa Tattis Miklaus Macadamia Vanessa Mäkiharju RAGIT         HYL  
  223 espves Mesi Caraydan Hoya Minibelle Mia Hyrskylahti MÄNTS         HYL  

D agilityrata, medi 3, kello 11:25, tuomari Minna Räsänen, koirakoita 23, ihanneaika 40 s, enimmäisaika 80 s, eteneminopeus 3,6 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 205 auskel Typy Maiskis Orientia Iina Leppänen HSKH 28,75 5,04 -11,25 0 -11,25 SERT-A, FI-AVA
2 207 kromfo Nopsa Bingis Bolt Heli Kuronen I-HAH 29,85 4,86 -10,15 0 -10,15  
3 218 shelam Java Yokotai Blue Moon Satu Tuomela HSKH 30,02 4,83 -9,98 0 -9,98  
4 214 shelam Miina Pilvimarjan Iwana Kiwa Eerika Kurkinen-Koskensalmi HSKH 30,13 4,81 -9,87 0 -9,87  
5 201 espves Natso Caraydan Chiltepin Mia Hyrskylahti MÄNTS 31,13 4,66 -8,87 0 -8,87  
6 222 kromfo Jytä Jettildan Basso Stelvio Tarja Moisio HAU 31,20 4,65 -8,80 0 -8,80  
7 223 espves Mesi Caraydan Hoya Minibelle Mia Hyrskylahti MÄNTS 31,90 4,55 -8,10 0 -8,10  
8 213 shelam Timi Snowglow's Xplosive Energy Tuulikki Laalo I-HAH 32,16 4,51 -7,84 0 -7,84  
9 215 manter Iisa Rockstyle's Name Of The Game Essi Krans KOVA 33,58 4,32 -6,42 0 -6,42  
10 203 schape Sissi Härdellin Bellflower Marko Kapiainen HSKH 34,11 4,25 -5,89 0 -5,89  
11 211 espves Nunna Concurrido Real Reverencia Tuula Rasilainen HSKH 34,44 4,21 -5,56 0 -5,56  
12 202 espves Dori Concurrido Flamante Flecha Sanna Kobylin JAU 35,05 4,14 -4,95 0 -4,95  
13 204 shelam Nana Karvakedon Justiina Jonna Kannisto HSKH 28,79 5,04 -11,21 5 5  
14 206 cocspa Salli Fieldlan Eager Sanna Toivola-Järvinen HAU 29,50 4,91 -10,50 5 5  
15 210 kesvil Ampiainen Woolly Bohemia's Hobbit Style Risto Mallat HSKH 32,28 4,49 -7,72 5 5  
16 217 cocspa Tattis Miklaus Macadamia Vanessa Mäkiharju RAGIT 35,41 4,09 -4,59 5 5  
17 220 espves Zemi Concurrido Inflamable Sanna Kobylin JAU 40,48 3,58 0,48 20 20,48  
  208 parson Oili Tallitontun Tallitonttu Kristiina Siltanen HSKH         HYL  
  209 kromfo Jyrä Bingis Bamse Teemu Kollanen JAU         HYL  
  212 shelam Tinja Timjami Eva-Lotta Halonen HSKH         HYL  
  216 shelam Roni Taiga Doo's Go For It Anna-Maria Niemelä OKK         HYL  
  219 koohon Mizy Wishdecoy Sonya Paris Ida Alexandersson I-HAH         HYL  
  221 schape Tosca La Familia's Chakka Tosca Tosela Marko Kapiainen HSKH         HYL  

D agilityrata, maksi 3, kello 12:05, tuomari Minna Räsänen, koirakoita 24, ihanneaika 40 s, enimmäisaika 80 s, eteneminopeus 3,6 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 228 borcol Qra Karmiwan Qra Hannamari Nieminen HSKH 29,05 4,99 -10,95 0 -10,95  
2 227 auspai Sylvi Attic Angel`s Tactful Merenqueist Anne Pullinen KOIVU 30,66 4,73 -9,34 0 -9,34 SERT-A
3 242 borcol Usva Xeniitin Desire Minna Kiviniemi-Riihinen MÄNTS 30,85 4,70 -9,15 0 -9,15  
4 234 auskel Hevi Hyvänenaika Aymo Sanna Ristikartano I-HAH 31,61 4,59 -8,39 0 -8,39  
5 224 belpat Roku Rogue De Haute Volee Anniina Anttila HSKH 31,69 4,58 -8,31 0 -8,31  
6 246 belpat Redi Ready De Haute Volee Anniina Anttila HSKH 32,35 4,48 -7,65 0 -7,65  
7 236 belpam Nada Kutinan Rohomu Sari Westerlund HSKH 33,02 4,39 -6,98 0 -6,98  
8 239 espves Pancho Kuurakirsun Komein Kundi Asta Vento-Mikkola HEILU 34,70 4,18 -5,30 0 -5,30  
9 231 auspai Ampu Kariluodon Ampuhaukka Sari Kariluoto HSKH 36,36 3,99 -3,64 0 -3,64  
10 226 auspai Milla Riekonhovin Cast Away Minna Vahlström HSKH 36,80 3,94 -3,20 0 -3,20  
11 230 isovil Kardemumma Sir Ascot's Classy Cardamon Alli Arppe I-HAH 38,48 3,77 -1,52 0 -1,52  
12 241 kromfo Artsi Atsalean Eko Nina Marjamäki SPOK 30,44 4,76 -9,56 5 5  
13 244 borcol EVE Maple Yard Koh-I-Noor Tiina Hasu JAU 31,29 4,63 -8,71 5 5  
14 232 borcol Hilla Sanmar Pop Eva-Lotta Halonen HSKH 43,32 3,35 3,32 5 8,32  
15 225 borcol Molla Maple Yard Foo Fighter Tiina Hasu JAU 32,23 4,50 -7,77 10 10  
  229 belpag Pertti Valkohampaan Fanaatikko Asko Salmi HSKH         HYL  
  233 lyhcol Nelson Koiruuksien Nelson Manteli Siiri Rantala HSKH         HYL  
  235 novnou Nero Hedera's Kind Of Magic Katariina Pietiläinen HSKH         HYL  
  237 belpat Glock Dujoiedevie Kaptah Jonna Judin KKK         HYL  
  238 auskel Jesse Ahmakulman Blackmetal Jaana Sievänen HSKH         HYL  
  240 auspai Xena Black Zone's Legal Defender Tuuli Sistonen KOIVU         HYL  
  243 borcol Sole Toberoi Ace Of Spades Kati Tenhonen BAT         HYL  
  245 borcol Ralli Rascal Sara Malinen HSKH         HYL  
  247 borcol Särmä Jolly Agile Finntastic Fizz Sakari Linnavuori HSKH         HYL  

E hyppyrata, maksi 3, kello 12:50, tuomari Minna Räsänen, koirakoita 24, ihanneaika 41 s, enimmäisaika 82 s, eteneminopeus 3,9 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 239 espves Pancho Kuurakirsun Komein Kundi Asta Vento-Mikkola HEILU 39,66 3,98 -1,34 0 -1,34 SERT-H
2 243 borcol Sole Toberoi Ace Of Spades Kati Tenhonen BAT 33,97 4,65 -7,03 5 5  
3 247 borcol Särmä Jolly Agile Finntastic Fizz Sakari Linnavuori HSKH 34,49 4,58 -6,51 5 5  
4 225 borcol Molla Maple Yard Foo Fighter Tiina Hasu JAU 35,40 4,46 -5,60 5 5  
5 227 auspai Sylvi Attic Angel`s Tactful Merenqueist Anne Pullinen KOIVU 35,85 4,41 -5,15 5 5  
6 242 borcol Usva Xeniitin Desire Minna Kiviniemi-Riihinen MÄNTS 36,00 4,39 -5,00 5 5  
7 234 auskel Hevi Hyvänenaika Aymo Sanna Ristikartano I-HAH 37,30 4,24 -3,70 5 5  
8 226 auspai Milla Riekonhovin Cast Away Minna Vahlström HSKH 42,74 3,70 1,74 5 6,74  
9 237 belpat Glock Dujoiedevie Kaptah Jonna Judin KKK 35,81 4,41 -5,19 20 20  
  224 belpat Roku Rogue De Haute Volee Anniina Anttila HSKH         HYL  
  228 borcol Qra Karmiwan Qra Hannamari Nieminen HSKH         HYL  
  229 belpag Pertti Valkohampaan Fanaatikko Asko Salmi HSKH         HYL  
  230 isovil Kardemumma Sir Ascot's Classy Cardamon Alli Arppe I-HAH         HYL  
  231 auspai Ampu Kariluodon Ampuhaukka Sari Kariluoto HSKH         HYL  
  232 borcol Hilla Sanmar Pop Eva-Lotta Halonen HSKH         HYL  
  233 lyhcol Nelson Koiruuksien Nelson Manteli Siiri Rantala HSKH         HYL  
  235 novnou Nero Hedera's Kind Of Magic Katariina Pietiläinen HSKH         HYL  
  236 belpam Nada Kutinan Rohomu Sari Westerlund HSKH         HYL  
  238 auskel Jesse Ahmakulman Blackmetal Jaana Sievänen HSKH         HYL  
  240 auspai Xena Black Zone's Legal Defender Tuuli Sistonen KOIVU         HYL  
  241 kromfo Artsi Atsalean Eko Nina Marjamäki SPOK         HYL  
  244 borcol EVE Maple Yard Koh-I-Noor Tiina Hasu JAU         HYL  
  245 borcol Ralli Rascal Sara Malinen HSKH         HYL  
  246 belpat Redi Ready De Haute Volee Anniina Anttila HSKH         HYL  

F agilityrata, maksi 3, kello 13:30, tuomari Minna Räsänen, koirakoita 24, ihanneaika 42 s, enimmäisaika 84 s, eteneminopeus 3,6 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 244 borcol EVE Maple Yard Koh-I-Noor Tiina Hasu JAU 33,32 4,56 -8,68 0 -8,68 SERT-A
2 225 borcol Molla Maple Yard Foo Fighter Tiina Hasu JAU 35,72 4,26 -6,28 0 -6,28  
3 246 belpat Redi Ready De Haute Volee Anniina Anttila HSKH 36,15 4,20 -5,85 0 -5,85  
4 236 belpam Nada Kutinan Rohomu Sari Westerlund HSKH 38,99 3,90 -3,01 0 -3,01  
5 239 espves Pancho Kuurakirsun Komein Kundi Asta Vento-Mikkola HEILU 39,58 3,84 -2,42 0 -2,42  
6 230 isovil Kardemumma Sir Ascot's Classy Cardamon Alli Arppe I-HAH 46,92 3,24 4,92 0 4,92  
7 238 auskel Jesse Ahmakulman Blackmetal Jaana Sievänen HSKH 33,70 4,51 -8,30 5 5  
8 226 auspai Milla Riekonhovin Cast Away Minna Vahlström HSKH 43,18 3,52 1,18 10 11,18  
  224 belpat Roku Rogue De Haute Volee Anniina Anttila HSKH         HYL  
  227 auspai Sylvi Attic Angel`s Tactful Merenqueist Anne Pullinen KOIVU         HYL  
  228 borcol Qra Karmiwan Qra Hannamari Nieminen HSKH         HYL  
  229 belpag Pertti Valkohampaan Fanaatikko Asko Salmi HSKH         HYL  
  231 auspai Ampu Kariluodon Ampuhaukka Sari Kariluoto HSKH         HYL  
  232 borcol Hilla Sanmar Pop Eva-Lotta Halonen HSKH         HYL  
  233 lyhcol Nelson Koiruuksien Nelson Manteli Siiri Rantala HSKH         HYL  
  234 auskel Hevi Hyvänenaika Aymo Sanna Ristikartano I-HAH         HYL  
  235 novnou Nero Hedera's Kind Of Magic Katariina Pietiläinen HSKH         HYL  
  237 belpat Glock Dujoiedevie Kaptah Jonna Judin KKK         HYL  
  240 auspai Xena Black Zone's Legal Defender Tuuli Sistonen KOIVU         HYL  
  241 kromfo Artsi Atsalean Eko Nina Marjamäki SPOK         HYL  
  242 borcol Usva Xeniitin Desire Minna Kiviniemi-Riihinen MÄNTS         HYL  
  243 borcol Sole Toberoi Ace Of Spades Kati Tenhonen BAT         HYL  
  245 borcol Ralli Rascal Sara Malinen HSKH         HYL  
  247 borcol Särmä Jolly Agile Finntastic Fizz Sakari Linnavuori HSKH         HYL  

D agilityrata, mini 3, kello 15:25, tuomari Minna Räsänen, koirakoita 16, ihanneaika 40 s, enimmäisaika 80 s, eteneminopeus 3,6 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 259 parson Turo Antsepän Täysturo Iina Leppänen HSKH 30,98 4,68 -9,02 0 -9,02  
2 257 bicfri Säde Diamella Keep Shining Riikka Lavonen HSKH 33,65 4,31 -6,35 0 -6,35  
3 252 parson Maisa Arbor Vitae Vesta Kristiina Siltanen HSKH 35,46 4,09 -4,54 0 -4,54  
4 265 käävil Reino Sarahill Plaisir D'amour Leila Ottelin HSKH 36,80 3,94 -3,20 0 -3,20  
5 261 shelam Cava Dreamlook Hilarious Tinker Mika Kuosmanen PORSK 37,41 3,88 -2,59 0 -2,59  
6 256 jackru Onni Toto' Tail's Obelix Merja Salovaara-Vainio HSKH 43,40 3,34 3,40 0 3,40  
7 253 mittel Koda Mintgarden's Vidar Nea Lahtinen HSKH 41,26 3,51 1,26 5 6,26  
8 254 cavspa Hertta Rossbell's Dream Come True Pauliina Allonen HSKH 42,75 3,39 2,75 5 7,75  
9 260 tarupi Erik Nybygårds Envisa Erik Anni Salakka HSKH 45,35 3,20 5,35 5 10,35  
  248 tarupi Pulmu Yacatis Zigne Af Nordri Ossi Lehtinen HAU         HYL  
  249 kääsna Nelli Cemoliro's Chickasha Nina Salovaara HSKH         HYL  
  250 käävil Pate Sarahill Poème D'amour Leila Ottelin HSKH         HYL  
  251 borter Häjy Höysaetlias Tore Hund Kirsi Viitasaari BAT         HYL  
  255 jackru Susu Cheery Jack's Wild At Heart Tea Valokorpi WUOKS         HYL  
  263 shelam Sara Akiliinan Impress Me Milja Tamminen HSKH         HYL  
  264 shelam Naava Käpäläkoplan Kepponen Tuulikki Laalo I-HAH         HYL  

E hyppyrata, mini 3, kello 14:50, tuomari Minna Räsänen, koirakoita 16, ihanneaika 41 s, enimmäisaika 82 s, eteneminopeus 3,9 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 257 bicfri Säde Diamella Keep Shining Riikka Lavonen HSKH 36,55 4,32 -4,45 0 -4,45  
2 252 parson Maisa Arbor Vitae Vesta Kristiina Siltanen HSKH 39,18 4,03 -1,82 0 -1,82  
3 251 borter Häjy Höysaetlias Tore Hund Kirsi Viitasaari BAT 40,33 3,92 -0,67 0 -0,67  
4 258 tarupi Sara Nybygårds Xbox Xara Kati Rossi PORSK 40,43 3,91 -0,57 0 -0,57  
5 261 shelam Cava Dreamlook Hilarious Tinker Mika Kuosmanen PORSK 42,37 3,73 1,37 0 1,37  
6 255 jackru Susu Cheery Jack's Wild At Heart Tea Valokorpi WUOKS 41,91 3,77 0,91 5 5,91  
7 256 jackru Onni Toto' Tail's Obelix Merja Salovaara-Vainio HSKH 49,09 3,22 8,09 0 8,09  
8 249 kääsna Nelli Cemoliro's Chickasha Nina Salovaara HSKH 47,35 3,34 6,35 5 11,35  
  248 tarupi Pulmu Yacatis Zigne Af Nordri Ossi Lehtinen HAU         HYL  
  250 käävil Pate Sarahill Poème D'amour Leila Ottelin HSKH         HYL  
  253 mittel Koda Mintgarden's Vidar Nea Lahtinen HSKH         HYL  
  254 cavspa Hertta Rossbell's Dream Come True Pauliina Allonen HSKH         HYL  
  259 parson Turo Antsepän Täysturo Iina Leppänen HSKH         HYL  
  260 tarupi Erik Nybygårds Envisa Erik Anni Salakka HSKH         HYL  
  262 kääsna Pirkko Big Paw`s Fire Diamond Pasi Vesenterä BAT         HYL  
  264 shelam Naava Käpäläkoplan Kepponen Tuulikki Laalo I-HAH         HYL  
  263 shelam Sara Akiliinan Impress Me Milja Tamminen HSKH         POIS  

F agilityrata, mini 3, kello 14:15, tuomari Minna Räsänen, koirakoita 15, ihanneaika 42 s, enimmäisaika 84 s, eteneminopeus 3,6 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 259 parson Turo Antsepän Täysturo Iina Leppänen HSKH 35,90 4,23 -6,10 0 -6,10  
2 257 bicfri Säde Diamella Keep Shining Riikka Lavonen HSKH 37,26 4,08 -4,74 0 -4,74  
3 262 kääsna Pirkko Big Paw`s Fire Diamond Pasi Vesenterä BAT 37,96 4,00 -4,04 0 -4,04  
4 265 käävil Reino Sarahill Plaisir D'amour Leila Ottelin HSKH 41,15 3,69 -0,85 0 -0,85  
5 261 shelam Cava Dreamlook Hilarious Tinker Mika Kuosmanen PORSK 45,19 3,36 3,19 0 3,19  
6 263 shelam Sara Akiliinan Impress Me Milja Tamminen HSKH 36,30 4,19 -5,70 5 5  
7 256 jackru Onni Toto' Tail's Obelix Merja Salovaara-Vainio HSKH 47,52 3,20 5,52 0 5,52  
  248 tarupi Pulmu Yacatis Zigne Af Nordri Ossi Lehtinen HAU         HYL  
  249 kääsna Nelli Cemoliro's Chickasha Nina Salovaara HSKH         HYL  
  250 käävil Pate Sarahill Poème D'amour Leila Ottelin HSKH         HYL  
  251 borter Häjy Höysaetlias Tore Hund Kirsi Viitasaari BAT         HYL  
  255 jackru Susu Cheery Jack's Wild At Heart Tea Valokorpi WUOKS         HYL  
  258 tarupi Sara Nybygårds Xbox Xara Kati Rossi PORSK         HYL  
  260 tarupi Erik Nybygårds Envisa Erik Anni Salakka HSKH         HYL  
  264 shelam Naava Käpäläkoplan Kepponen Tuulikki Laalo I-HAH         HYL