Kilpailu 11.2.2017, paikka Vantaa, järjestäjä Hakunilan Seudun Koiraharrastajat

[A Maksi 3] [B Maksi 3] [C Maksi 3] [D Maksi 3]

A agilityrata, maksi 3, kello 10:00, tuomari Rauno Virta, koirakoita 51, ihanneaika 51 s, enimmäisaika 76 s, eteneminopeus 3,6 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 27 borcol Sur Toberoi Indiana Sanni Husso ATD 37,68 4,94 -13,32 0 -13,32  
2 37 borcol Touko Promillen Diablo Laura Leppänen MÄNTS 39,10 4,76 -11,90 0 -11,90  
3 55 belpat Redi Ready De Haute Volee Anniina Anttila HSKH 41,25 4,51 -9,75 0 -9,75 SERT-A
4 20 belpag Leo Finn Noir Napoléon Tor Jansson SBPKY 45,28 4,11 -5,72 0 -5,72  
5 8 lyhcol Nelson Koiruuksien Nelson Manteli Siiri Rantala HSKH 45,40 4,10 -5,60 0 -5,60  
6 36 borcol Hugo Saunajaakon Speed Demon Taneli Ikäheimo SISU 37,15 5,01 -13,85 5 5  
7 17 borcol Pätmän Colin Pasi Honkanen JAU 39,83 4,67 -11,17 5 5  
8 54 auspai Riemu Popotin Caviar Jenni Sohlberg HSKH 41,15 4,52 -9,85 5 5  
9 57 borcol Tyyne Darcey Of Clover Meadow Juuli Ahonen TODO 45,35 4,10 -5,65 5 5  
10 52 auspai Raita Pyrzillac's Windmillie Hilkka Kallinen KKK 45,58 4,08 -5,42 5 5  
11 71 espves Pancho Kuurakirsun Komein Kundi Asta Vento-Mikkola HEILU 45,66 4,07 -5,34 5 5  
12 11 borcol Whoopy Little Step's Whoopy Anu Rajaheimo JAU 38,05 4,89 -12,95 10 10  
13 66 borcol Qra Karmiwan Qra Hannamari Nieminen HSKH 39,16 4,75 -11,84 10 10  
14 19 belpam Nuka Tammikallion Nougat Miia Lönnqvist JAU 40,44 4,60 -10,56 10 10  
15 62 auspai Mango Ghosteye's Ghost Cayenne Amanda Hooli BAT 41,15 4,52 -9,85 10 10  
16 49 borcol Becks Johan On Boogie Esa Lehdistö ATT 41,35 4,50 -9,65 10 10  
17 63 auspai Milla Riekonhovin Cast Away Minna Vahlström HSKH 44,86 4,15 -6,14 10 10  
18 38 auskel Teuvo Devonairs Davy Jones Petra Malin ATT 50,64 3,67 -0,36 10 10  
19 12 borcol Ruska Tammikallion Ruska Hanna Toivola HI-HA 40,55 4,59 -10,45 15 15  
20 3 isovil Teuvo Nerian Fudo Nita Sylander LAU 44,28 4,20 -6,72 15 15  
21 35 borcol Taco Sanmar Tex Willer Susanna Niiranen KKK 51,16 3,64 0,16 15 15,16  
22 67 borcol Dimma Promillen Drambuie Maria Qvickström BAT 51,81 3,59 0,81 20 20,81  
23 46 borcol Vanttu Piggyland's Odile Minna Viitanen KKK 64,75 2,87 13,75 25 38,75  
  1 borcol Håp Invictus Minna Viitanen KKK         HYL  
  2 auspai Elli Riekonhovin Elizabeth Minna Vahlström HSKH         HYL  
  4 borcol Grace Downforce Grace Heidi Karanko TSAU         HYL  
  5 borcol Sotku Eyewitness Livin' On The Edge Esa Muotka HAU         HYL  
  6 borcol Rhea Tending Gifted Juha Orenius CITYB         HYL  
  7 bouvie Rommi Sarol Vital Hurrigane Tarja Särkkä HSKH         HYL  
  10 labnou Bobi Helkyn Peter Pan Liina Juopperi ATD         HYL  
  16 borcol Sinna Mithrandir Super Trouper Iina Blomqvist I-HAH         HYL  
  18 borcol Spessu Eyewitness Modern Stalking Outi Lehvä HAU         HYL  
  23 belpat Roku Rogue De Haute Volee Anniina Anttila HSKH         HYL  
  33 belpat Hätä No-How Zany Girl Heikki Järvinen HAU         HYL  
  39 auspai Chili Cryptonite Kittyhawk Kaisa Kivi ATT         HYL  
  40 belpam Tarmo Pinkojan Rodriguez Miisa Rapi LAU         HYL  
  41 borcol Iti Tending Bonfire Anne Tammiksalu (EST)         HYL  
  42 borcol Hups Tronic Jinx Sanna Rautio HAU         HYL  
  44 holpal Nikita Carondan Amalia Tiina Pehkonen HSKK         HYL  
  45 borcol Särmä Jolly Agile Finntastic Fizz Sakari Linnavuori HSKH         HYL  
  48 borcol Twixy Tending Keen Janne Toivola JAU         HYL  
  50 borcol Isak Toberoi Cinnamon Essi Järvelä JANKK         HYL  
  51 snauts Masi Raappavuoren Geologi Mia Petroff KOTKA         HYL  
  56 borcol Gwen North Hill Gwen Sanni Husso ATD         HYL  
  59 auskel Roima Cefeus Sir Roima Ii Sanna Nummelin JAU         HYL  
  60 borcol Jay Myytin Oikee Asenne Marko Kivihalme HAU         HYL  
  61 kromfo Ruffe Raasillan Arcus Martti Takala TUUKK         HYL  
  65 borcol Chess Peatdigger Chess Sanna Rannikko JAU         HYL  
  68 borcol Isak Tronic Jax Saara Kattainen SISU         HYL  
  69 x-rotu Ditte Ditte Kirsi Lappalainen KKK         HYL  
  70 auspai Ampu Kariluodon Ampuhaukka Sari Kariluoto HSKH         HYL  
  9 novnou Hippu Nitric Spin Me Faster Minna-Maria Lindholm HSKK         POIS  
  15 auskel Jesse Ahmakulman Blackmetal Jaana Sievänen HSKH         POIS  
  31 borcol Di Little Step's Wendy Kati Immonen SPOK         POIS  
  43 borcol Lotto Tronic Junex Johanna Mankinen SISU         POIS  
  47 borcol Tuuri Never Never Land U'dare Devil Iris Kieme PAGIS         POIS  
  64 borcol Pirkko Little Step's Vault Laura Isohanni-Honkanen JAU         POIS  

B hyppyrata, maksi 3, kello 11:30, tuomari Rauno Virta, koirakoita 69, ihanneaika 41 s, enimmäisaika 62 s, eteneminopeus 3,9 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 27 borcol Sur Toberoi Indiana Sanni Husso ATD 29,69 5,32 -11,31 0 -11,31  
2 36 borcol Hugo Saunajaakon Speed Demon Taneli Ikäheimo SISU 30,06 5,26 -10,94 0 -10,94  
3 53 borcol Repo Nice Of You To Come Bye Fearless Fox Raisa Vähätalo JAU 30,38 5,20 -10,62 0 -10,62  
4 22 borcol Uri Littleland's Uri Geller Sari Vähäniitty JOA 30,55 5,17 -10,45 0 -10,45  
5 59 auskel Roima Cefeus Sir Roima Ii Sanna Nummelin JAU 30,82 5,13 -10,18 0 -10,18 SERT-H
6 16 borcol Sinna Mithrandir Super Trouper Iina Blomqvist I-HAH 32,01 4,94 -8,99 0 -8,99  
7 21 belpam Riin Daydream Reet Volt (EST) 32,64 4,84 -8,36 0 -8,36  
7 54 auspai Riemu Popotin Caviar Jenni Sohlberg HSKH 32,64 4,84 -8,36 0 -8,36  
9 23 belpat Roku Rogue De Haute Volee Anniina Anttila HSKH 32,94 4,80 -8,06 0 -8,06  
10 9 novnou Hippu Nitric Spin Me Faster Minna-Maria Lindholm HSKK 33,37 4,74 -7,63 0 -7,63  
11 44 holpal Nikita Carondan Amalia Tiina Pehkonen HSKK 35,82 4,41 -5,18 0 -5,18  
12 57 borcol Tyyne Darcey Of Clover Meadow Juuli Ahonen TODO 37,60 4,20 -3,40 0 -3,40  
13 10 labnou Bobi Helkyn Peter Pan Liina Juopperi ATD 38,13 4,14 -2,87 0 -2,87  
14 60 borcol Jay Myytin Oikee Asenne Marko Kivihalme HAU 29,42 5,37 -11,58 5 5  
15 35 borcol Taco Sanmar Tex Willer Susanna Niiranen KKK 31,28 5,05 -9,72 5 5  
16 17 borcol Pätmän Colin Pasi Honkanen JAU 33,83 4,67 -7,17 5 5  
17 41 borcol Iti Tending Bonfire Anne Tammiksalu (EST) 34,56 4,57 -6,44 5 5  
18 55 belpat Redi Ready De Haute Volee Anniina Anttila HSKH 35,26 4,48 -5,74 5 5  
19 69 x-rotu Ditte Ditte Kirsi Lappalainen KKK 36,21 4,36 -4,79 5 5  
20 71 espves Pancho Kuurakirsun Komein Kundi Asta Vento-Mikkola HEILU 37,15 4,25 -3,85 5 5  
21 52 auspai Raita Pyrzillac's Windmillie Hilkka Kallinen KKK 37,28 4,24 -3,72 5 5  
22 34 slapko Nella Sancandy's Elisabeth Keijo Kaarakainen VEIKK 46,66 3,39 5,66 0 5,66  
23 39 auspai Chili Cryptonite Kittyhawk Kaisa Kivi ATT 31,43 5,03 -9,57 10 10  
24 19 belpam Nuka Tammikallion Nougat Miia Lönnqvist JAU 32,85 4,81 -8,15 10 10  
25 37 borcol Touko Promillen Diablo Laura Leppänen MÄNTS 33,98 4,65 -7,02 10 10  
26 48 borcol Twixy Tending Keen Janne Toivola JAU 35,04 4,51 -5,96 10 10  
27 63 auspai Milla Riekonhovin Cast Away Minna Vahlström HSKH 38,21 4,14 -2,79 10 10  
28 12 borcol Ruska Tammikallion Ruska Hanna Toivola HI-HA 41,76 3,78 0,76 10 10,76  
29 29 auskel Nuuk Maiskis Merbau Linda Merk KOTKA 42,22 3,74 1,22 10 11,22  
30 42 borcol Hups Tronic Jinx Sanna Rautio HAU 45,37 3,48 4,37 10 14,37  
31 68 borcol Isak Tronic Jax Saara Kattainen SISU 29,03 5,44 -11,97 15 15  
32 50 borcol Isak Toberoi Cinnamon Essi Järvelä JANKK 37,71 4,19 -3,29 15 15  
33 8 lyhcol Nelson Koiruuksien Nelson Manteli Siiri Rantala HSKH 49,92 3,16 8,92 10 18,92  
34 201 belpag Mila No-How Fifth Element Daniela Roms CITYB 33,09 4,78 -7,91 20 20  
35 51 snauts Masi Raappavuoren Geologi Mia Petroff KOTKA 47,47 3,33 6,47 15 21,47  
36 11 borcol Whoopy Little Step's Whoopy Anu Rajaheimo JAU 36,62 4,32 -4,38 25 25  
37 30 belpam Kipu Tammikallion Suttura Janne Lönnqvist JAU 37,38 4,23 -3,62 25 25  
  1 borcol Håp Invictus Minna Viitanen KKK         HYL  
  2 auspai Elli Riekonhovin Elizabeth Minna Vahlström HSKH         HYL  
  3 isovil Teuvo Nerian Fudo Nita Sylander LAU         HYL  
  4 borcol Grace Downforce Grace Heidi Karanko TSAU         HYL  
  5 borcol Sotku Eyewitness Livin' On The Edge Esa Muotka HAU         HYL  
  6 borcol Rhea Tending Gifted Juha Orenius CITYB         HYL  
  7 bouvie Rommi Sarol Vital Hurrigane Tarja Särkkä HSKH         HYL  
  13 belpat Ziva Cousin's Vickylee Tommi Mikkonen KOTKA         HYL  
  14 borcol Bess Peatdigger Bess Raisa Vähätalo JAU         HYL  
  15 auskel Jesse Ahmakulman Blackmetal Jaana Sievänen HSKH         HYL  
  18 borcol Spessu Eyewitness Modern Stalking Outi Lehvä HAU         HYL  
  20 belpag Leo Finn Noir Napoléon Tor Jansson SBPKY         HYL  
  24 borcol Isla Tending Priceless Therese Åberg RFF         HYL  
  26 kromfo Artsi Atsalean Eko Nina Marjamäki SPOK         HYL  
  28 novnou Mauri Ainstainin Buuttaus Toimii Josefina Sipilä AST         HYL  
  32 porves Pottu Tassuttelijan Greta Garbo Leila Ottelin HSKH         HYL  
  33 belpat Hätä No-How Zany Girl Heikki Järvinen HAU         HYL  
  38 auskel Teuvo Devonairs Davy Jones Petra Malin ATT         HYL  
  40 belpam Tarmo Pinkojan Rodriguez Miisa Rapi LAU         HYL  
  45 borcol Särmä Jolly Agile Finntastic Fizz Sakari Linnavuori HSKH         HYL  
  46 borcol Vanttu Piggyland's Odile Minna Viitanen KKK         HYL  
  47 borcol Tuuri Never Never Land U'dare Devil Iris Kieme PAGIS         HYL  
  49 borcol Becks Johan On Boogie Esa Lehdistö ATT         HYL  
  200 belpag Eve Widemind's Eveline Daniela Roms CITYB         HYL  
  56 borcol Gwen North Hill Gwen Sanni Husso ATD         HYL  
  58 belpag Mila Cousin's Upsgeikka Tommi Mikkonen KOTKA         HYL  
  61 kromfo Ruffe Raasillan Arcus Martti Takala TUUKK         HYL  
  62 auspai Mango Ghosteye's Ghost Cayenne Amanda Hooli BAT         HYL  
  65 borcol Chess Peatdigger Chess Sanna Rannikko JAU         HYL  
  66 borcol Qra Karmiwan Qra Hannamari Nieminen HSKH         HYL  
  67 borcol Dimma Promillen Drambuie Maria Qvickström BAT         HYL  
  70 auspai Ampu Kariluodon Ampuhaukka Sari Kariluoto HSKH         HYL  
  31 borcol Di Little Step's Wendy Kati Immonen SPOK         POIS  
  43 borcol Lotto Tronic Junex Johanna Mankinen SISU         POIS  
  64 borcol Pirkko Little Step's Vault Laura Isohanni-Honkanen JAU         POIS  

C agilityrata, maksi 3, kello 13:00, tuomari Rauno Virta, koirakoita 65, ihanneaika 46 s, enimmäisaika 69 s, eteneminopeus 3,6 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 48 borcol Twixy Tending Keen Janne Toivola JAU 31,37 5,32 -14,63 0 -14,63  
2 27 borcol Sur Toberoi Indiana Sanni Husso ATD 31,84 5,24 -14,16 0 -14,16  
3 36 borcol Hugo Saunajaakon Speed Demon Taneli Ikäheimo SISU 31,98 5,22 -14,02 0 -14,02  
4 53 borcol Repo Nice Of You To Come Bye Fearless Fox Raisa Vähätalo JAU 32,62 5,12 -13,38 0 -13,38  
5 39 auspai Chili Cryptonite Kittyhawk Kaisa Kivi ATT 32,73 5,10 -13,27 0 -13,27  
6 61 kromfo Ruffe Raasillan Arcus Martti Takala TUUKK 33,25 5,02 -12,75 0 -12,75  
7 45 borcol Särmä Jolly Agile Finntastic Fizz Sakari Linnavuori HSKH 33,40 5,00 -12,60 0 -12,60  
8 55 belpat Redi Ready De Haute Volee Anniina Anttila HSKH 34,40 4,86 -11,60 0 -11,60  
9 9 novnou Hippu Nitric Spin Me Faster Minna-Maria Lindholm HSKK 34,58 4,83 -11,42 0 -11,42  
10 41 borcol Iti Tending Bonfire Anne Tammiksalu (EST) 34,83 4,80 -11,17 0 -11,17  
11 201 belpag Mila No-How Fifth Element Daniela Roms CITYB 35,28 4,73 -10,72 0 -10,72  
12 21 belpam Riin Daydream Reet Volt (EST) 35,87 4,66 -10,13 0 -10,13  
13 44 holpal Nikita Carondan Amalia Tiina Pehkonen HSKK 36,63 4,56 -9,37 0 -9,37  
14 12 borcol Ruska Tammikallion Ruska Hanna Toivola HI-HA 33,17 5,03 -12,83 5 5  
15 24 borcol Isla Tending Priceless Therese Åberg RFF 33,47 4,99 -12,53 5 5  
16 19 belpam Nuka Tammikallion Nougat Miia Lönnqvist JAU 33,81 4,94 -12,19 5 5  
17 20 belpag Leo Finn Noir Napoléon Tor Jansson SBPKY 37,80 4,42 -8,20 5 5  
18 63 auspai Milla Riekonhovin Cast Away Minna Vahlström HSKH 38,47 4,34 -7,53 5 5  
19 70 auspai Ampu Kariluodon Ampuhaukka Sari Kariluoto HSKH 44,32 3,77 -1,68 5 5  
20 5 borcol Sotku Eyewitness Livin' On The Edge Esa Muotka HAU 33,95 4,92 -12,05 10 10  
21 68 borcol Isak Tronic Jax Saara Kattainen SISU 34,07 4,90 -11,93 10 10  
22 2 auspai Elli Riekonhovin Elizabeth Minna Vahlström HSKH 38,18 4,37 -7,82 10 10  
23 17 borcol Pätmän Colin Pasi Honkanen JAU 38,51 4,34 -7,49 10 10  
24 14 borcol Bess Peatdigger Bess Raisa Vähätalo JAU 40,95 4,08 -5,05 15 15  
25 10 labnou Bobi Helkyn Peter Pan Liina Juopperi ATD 55,43 3,01 9,43 10 19,43  
26 13 belpat Ziva Cousin's Vickylee Tommi Mikkonen KOTKA 38,18 4,37 -7,82 20 20  
  1 borcol Håp Invictus Minna Viitanen KKK         HYL  
  3 isovil Teuvo Nerian Fudo Nita Sylander LAU         HYL  
  4 borcol Grace Downforce Grace Heidi Karanko TSAU         HYL  
  6 borcol Rhea Tending Gifted Juha Orenius CITYB         HYL  
  7 bouvie Rommi Sarol Vital Hurrigane Tarja Särkkä HSKH         HYL  
  11 borcol Whoopy Little Step's Whoopy Anu Rajaheimo JAU         HYL  
  15 auskel Jesse Ahmakulman Blackmetal Jaana Sievänen HSKH         HYL  
  16 borcol Sinna Mithrandir Super Trouper Iina Blomqvist I-HAH         HYL  
  18 borcol Spessu Eyewitness Modern Stalking Outi Lehvä HAU         HYL  
  22 borcol Uri Littleland's Uri Geller Sari Vähäniitty JOA         HYL  
  23 belpat Roku Rogue De Haute Volee Anniina Anttila HSKH         HYL  
  25 lagrom Rico Mandaraban Re Ricciuto Jukka Pöyry P-HAU         HYL  
  26 kromfo Artsi Atsalean Eko Nina Marjamäki SPOK         HYL  
  28 novnou Mauri Ainstainin Buuttaus Toimii Josefina Sipilä AST         HYL  
  29 auskel Nuuk Maiskis Merbau Linda Merk KOTKA         HYL  
  32 porves Pottu Tassuttelijan Greta Garbo Leila Ottelin HSKH         HYL  
  33 belpat Hätä No-How Zany Girl Heikki Järvinen HAU         HYL  
  34 slapko Nella Sancandy's Elisabeth Keijo Kaarakainen VEIKK         HYL  
  35 borcol Taco Sanmar Tex Willer Susanna Niiranen KKK         HYL  
  37 borcol Touko Promillen Diablo Laura Leppänen MÄNTS         HYL  
  38 auskel Teuvo Devonairs Davy Jones Petra Malin ATT         HYL  
  40 belpam Tarmo Pinkojan Rodriguez Miisa Rapi LAU         HYL  
  42 borcol Hups Tronic Jinx Sanna Rautio HAU         HYL  
  46 borcol Vanttu Piggyland's Odile Minna Viitanen KKK         HYL  
  47 borcol Tuuri Never Never Land U'dare Devil Alexandra Lappalainen I-HAH         HYL  
  49 borcol Becks Johan On Boogie Esa Lehdistö ATT         HYL  
  200 belpag Eve Widemind's Eveline Daniela Roms CITYB         HYL  
  50 borcol Isak Toberoi Cinnamon Essi Järvelä JANKK         HYL  
  51 snauts Masi Raappavuoren Geologi Mia Petroff KOTKA         HYL  
  52 auspai Raita Pyrzillac's Windmillie Hilkka Kallinen KKK         HYL  
  54 auspai Riemu Popotin Caviar Jenni Sohlberg HSKH         HYL  
  56 borcol Gwen North Hill Gwen Sanni Husso ATD         HYL  
  57 borcol Tyyne Darcey Of Clover Meadow Juuli Ahonen TODO         HYL  
  59 auskel Roima Cefeus Sir Roima Ii Sanna Nummelin JAU         HYL  
  60 borcol Jay Myytin Oikee Asenne Marko Kivihalme HAU         HYL  
  66 borcol Qra Karmiwan Qra Hannamari Nieminen HSKH         HYL  
  67 borcol Dimma Promillen Drambuie Maria Qvickström BAT         HYL  
  69 x-rotu Ditte Ditte Kirsi Lappalainen KKK         HYL  
  71 espves Pancho Kuurakirsun Komein Kundi Asta Vento-Mikkola HEILU         HYL  
  31 borcol Di Little Step's Wendy Kati Immonen SPOK         POIS  
  64 borcol Pirkko Little Step's Vault Laura Isohanni-Honkanen JAU         POIS  

D hyppyrata, maksi 3, kello 14:30, tuomari Esa Muotka, koirakoita 57, ihanneaika 46 s, enimmäisaika 90 s, eteneminopeus 4,0 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 6 borcol Rhea Tending Gifted Juha Orenius CITYB 30,61 5,98 -15,39 0 -15,39  
2 59 auskel Roima Cefeus Sir Roima Ii Sanna Nummelin JAU 31,78 5,76 -14,22 0 -14,22  
3 22 borcol Uri Littleland's Uri Geller Sari Vähäniitty JOA 31,95 5,73 -14,05 0 -14,05  
4 41 borcol Iti Tending Bonfire Anne Tammiksalu (EST) 32,35 5,66 -13,65 0 -13,65 SERT-H
4 53 borcol Repo Nice Of You To Come Bye Fearless Fox Raisa Vähätalo JAU 32,35 5,66 -13,65 0 -13,65  
6 46 borcol Vanttu Piggyland's Odile Minna Viitanen KKK 32,82 5,58 -13,18 0 -13,18  
7 60 borcol Jay Myytin Oikee Asenne Marko Kivihalme HAU 33,37 5,48 -12,63 0 -12,63  
8 45 borcol Särmä Jolly Agile Finntastic Fizz Sakari Linnavuori HSKH 34,56 5,30 -11,44 0 -11,44  
9 55 belpat Redi Ready De Haute Volee Anniina Anttila HSKH 34,97 5,23 -11,03 0 -11,03  
10 54 auspai Riemu Popotin Caviar Jenni Sohlberg HSKH 35,05 5,22 -10,95 0 -10,95  
11 10 labnou Bobi Helkyn Peter Pan Liina Juopperi ATD 39,14 4,68 -6,86 0 -6,86  
12 36 borcol Hugo Saunajaakon Speed Demon Taneli Ikäheimo SISU 31,34 5,84 -14,66 5 5  
13 14 borcol Bess Peatdigger Bess Raisa Vähätalo JAU 32,90 5,56 -13,10 5 5  
14 1 borcol Håp Invictus Minna Viitanen KKK 33,12 5,53 -12,88 5 5  
15 23 belpat Roku Rogue De Haute Volee Anniina Anttila HSKH 33,75 5,42 -12,25 5 5  
16 50 borcol Isak Toberoi Cinnamon Essi Järvelä JANKK 34,75 5,27 -11,25 5 5  
17 200 belpag Eve Widemind's Eveline Daniela Roms CITYB 35,96 5,09 -10,04 5 5  
18 48 borcol Twixy Tending Keen Janne Toivola JAU 36,39 5,03 -9,61 5 5  
19 47 borcol Tuuri Never Never Land U'dare Devil Alexandra Lappalainen I-HAH 36,67 4,99 -9,33 5 5  
20 61 kromfo Ruffe Raasillan Arcus Martti Takala TUUKK 36,74 4,98 -9,26 5 5  
21 4 borcol Grace Downforce Grace Heidi Karanko TSAU 37,25 4,91 -8,75 5 5  
22 26 kromfo Artsi Atsalean Eko Nina Marjamäki SPOK 38,68 4,73 -7,32 5 5  
23 39 auspai Chili Cryptonite Kittyhawk Kaisa Kivi ATT 40,68 4,50 -5,32 5 5  
24 71 espves Pancho Kuurakirsun Komein Kundi Asta Vento-Mikkola HEILU 42,73 4,28 -3,27 5 5  
25 70 auspai Ampu Kariluodon Ampuhaukka Sari Kariluoto HSKH 46,95 3,90 0,95 5 5,95  
26 7 bouvie Rommi Sarol Vital Hurrigane Tarja Särkkä HSKH 47,78 3,83 1,78 5 6,78  
27 35 borcol Taco Sanmar Tex Willer Susanna Niiranen KKK 33,49 5,46 -12,51 10 10  
28 40 belpam Tarmo Pinkojan Rodriguez Miisa Rapi LAU 35,23 5,19 -10,77 10 10  
29 28 novnou Mauri Ainstainin Buuttaus Toimii Josefina Sipilä AST 35,70 5,13 -10,30 10 10  
30 19 belpam Nuka Tammikallion Nougat Miia Lönnqvist JAU 36,77 4,98 -9,23 10 10  
31 21 belpam Riin Daydream Reet Volt (EST) 38,35 4,77 -7,65 10 10  
32 24 borcol Isla Tending Priceless Therese Åberg RFF 34,33 5,33 -11,67 15 15  
33 68 borcol Isak Tronic Jax Saara Kattainen SISU 35,03 5,22 -10,97 15 15  
34 29 auskel Nuuk Maiskis Merbau Linda Merk KOTKA 46,51 3,93 0,51 20 20,51  
  51 snauts Masi Raappavuoren Geologi Mia Petroff KOTKA         HYL  
  2 auspai Elli Riekonhovin Elizabeth Minna Vahlström HSKH         HYL  
  3 isovil Teuvo Nerian Fudo Nita Sylander LAU         HYL  
  11 borcol Whoopy Little Step's Whoopy Anu Rajaheimo JAU         HYL  
  13 belpat Ziva Cousin's Vickylee Tommi Mikkonen KOTKA         HYL  
  15 auskel Jesse Ahmakulman Blackmetal Jaana Sievänen HSKH         HYL  
  16 borcol Sinna Mithrandir Super Trouper Iina Blomqvist I-HAH         HYL  
  20 belpag Leo Finn Noir Napoléon Tor Jansson SBPKY         HYL  
  25 lagrom Rico Mandaraban Re Ricciuto Jukka Pöyry P-HAU         HYL  
  27 borcol Sur Toberoi Indiana Sanni Husso ATD         HYL  
  30 belpam Kipu Tammikallion Suttura Janne Lönnqvist JAU         HYL  
  33 belpat Hätä No-How Zany Girl Heikki Järvinen HAU         HYL  
  37 borcol Touko Promillen Diablo Laura Leppänen MÄNTS         HYL  
  38 auskel Teuvo Devonairs Davy Jones Petra Malin ATT         HYL  
  42 borcol Hups Tronic Jinx Sanna Rautio HAU         HYL  
  49 borcol Becks Johan On Boogie Esa Lehdistö ATT         HYL  
  57 borcol Tyyne Darcey Of Clover Meadow Juuli Ahonen TODO         HYL  
  58 belpag Mila Cousin's Upsgeikka Tommi Mikkonen KOTKA         HYL  
  63 auspai Milla Riekonhovin Cast Away Minna Vahlström HSKH         HYL  
  66 borcol Qra Karmiwan Qra Hannamari Nieminen HSKH         HYL  
  67 borcol Dimma Promillen Drambuie Maria Qvickström BAT         HYL  
  69 x-rotu Ditte Ditte Kirsi Lappalainen KKK         HYL  
  201 belpag Mila No-How Fifth Element Daniela Roms CITYB         HYL  
  31 borcol Di Little Step's Wendy Kati Immonen SPOK         POIS  
  64 borcol Pirkko Little Step's Vault Laura Isohanni-Honkanen JAU         POIS