Kilpailu 26.8.2017, paikka Vantaa, järjestäjä Hakunilan Seudun Koiraharrastajat

[A Mini 1] [A Medi 1] [A Maksi 1] [B Mini 1] [B Medi 1] [B Maksi 1] [C Mini 1] [C Medi 1] [C Maksi 1] [A Mini 2] [A Medi 2] [A Maksi 2] [B Mini 2] [B Medi 2] [B Maksi 2] [C Mini 2] [C Medi 2] [C Maksi 2]

A agilityrata, mini 1, kello 10:00, tuomari Jari Suomalainen, koirakoita 7, ihanneaika 52 s, enimmäisaika 104 s, eteneminopeus 3,2 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 4 borter Jyvä Heathberry's Stardust Pekka Tuomi BAT 41,94 3,93 -10,06 0 -10,06 SERT
2 5 auster Kyss (Tsyss) Huovispäivän Harha-askel Paula Kuikka I-HAH 55,20 2,99 3,20 0 3,20  
3 8 papill Coco Lead-Star's Darena Dreamer Linda Röman I-HAH 50,32 3,28 -1,68 5 5  
4 7 parson Vinski Fatous Intensive Athos Tuija Rankama LÄGI 50,66 3,26 -1,34 10 10  
  1 cavspa Noki Aprilmist Galliano Kati Liljeqvist BAT         HYL  
  2 bicfri Hilma Yaluky's That's Not My Name Heidi Piiroinen AGRY         HYL  
  6 wecoca Vilda Canja's Clory Crystal Katariina Väätänen I-HAH         HYL  

A agilityrata, medi 1, kello 10:00, tuomari Jari Suomalainen, koirakoita 7, ihanneaika 52 s, enimmäisaika 104 s, eteneminopeus 3,2 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 15 kesvil Zanzara Jr. Woolly Bohemia's Killer Ant Tommi Eskelinen ACE 37,85 4,36 -14,15 5 5  
2 18 shelam Ella Helmilän Fabulous Blackpearl Karin Lönnqvist HSKH 58,81 2,81 6,81 10 16,81  
  10 pinser Beiwe Ference Bright Like Diamond Anneli Latvala HSKH         HYL  
  14 lagrom Ariel Hurly Curly Ariel Sarianna Härkönen KAT         HYL  
  16 mudi Ren Hyberhyber Puhuri Oona Mäki HSKH         HYL  
  17 cocspa Malva Lahjakas Aamelia Tea Huotari I-HAH         HYL  
  19 koohon Breco Boodwijnbroke Jenni Vepsäläinen KOOHO         HYL  
  66 parson Aku Piristeen Poppa Mies Aulikki Korhonen HSKH         POIS  

A agilityrata, maksi 1, kello 10:30, tuomari Jari Suomalainen, koirakoita 17, ihanneaika 52 s, enimmäisaika 104 s, eteneminopeus 3,2 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 40 borcol Etna Vindicate's Wildfire Elina Jänesniemi RFF 32,61 5,06 -19,39 0 -19,39 LUVA
2 21 auspai Roi Peak'nstuff Lozin' Must Bror Svarfvar ATT 40,64 4,06 -11,36 0 -11,36 SERT
3 29 belpat Lätty Rokkitassun La Sirenetta Tiia Neuvonen AST 39,07 4,22 -12,93 5 5  
4 31 silnou Muru Fusstail's Go On Sanna Ketola HSKH 41,56 3,97 -10,44 5 5  
5 30 borcol Vili Von Schneeland Jaravil Sanna Laulumaa HSKH 56,20 2,94 4,20 10 14,20  
6 34 belpam Sikka Suhteellisen Vipeltäjä Minttu Mantere I-HAH 51,67 3,19 -0,33 25 25  
7 41 lyhcol Nikki Secret Affair's Road To Hell Minna Nyman HSKH 63,77 2,59 11,77 15 26,77  
  20 novnou Milton Lorevy To Hedera's Jarno Latva HSKH         HYL  
  22 belpam Lila Pysäkin Leppis Pauliina Allonen HSKH         HYL  
  24 borcol One Diolch Tegan Heli Kutvonen ATD         HYL  
  32 dalmat Maddy Dotstorm's Head Over Heels Seija Tiainen HSKH         HYL  
  33 valpai Riki Safe Guardian's Joyful Fellow Karoliina Niemelä HSKH         HYL  
  35 whippe Lenni Encautom's Eros With Love Säde Tuoreniemi HI-HA         HYL  
  36 lyhcol Lyyli Black Elles Harmonic Magic Heini Siltainsuu SCY         HYL  
  37 borcol Saimaa Ilmiliekin Saimaa Jonna Aaltonen HAU         HYL  
  39 belpam Simppa Pysäkin Hikka Piia Rantala HSKH         HYL  
  67 auskel Tiko Didaktic's Joyride Hanna Auer I-HAH         HYL  
  23 borcol Masa Maple Yard No Comment Tiina Sköönilä JAU         POIS  

B hyppyrata, mini 1, kello 11:00, tuomari Jari Suomalainen, koirakoita 5, ihanneaika 36 s, enimmäisaika 72 s, eteneminopeus 3,3 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 3 papill Santo Miikolan Aarteenkätkijä Johanna Kurkvaara HSKH 38,21 3,09 2,21 5 7,21  
2 7 parson Vinski Fatous Intensive Athos Tuija Rankama LÄGI 36,78 3,21 0,78 10 10,78  
3 1 cavspa Noki Aprilmist Galliano Kati Liljeqvist BAT 56,36 2,09 20,36 10 30,36  
  5 auster Kyss (Tsyss) Huovispäivän Harha-askel Paula Kuikka I-HAH         HYL  
  9 cavspa Vili Aprilmist Flashtrix Kati Liljeqvist BAT         HYL  

B hyppyrata, medi 1, kello 11:00, tuomari Jari Suomalainen, koirakoita 7, ihanneaika 36 s, enimmäisaika 72 s, eteneminopeus 3,3 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 12 kesvil Sade Jade From Golden Regia Linnea Haapala HSKH 24,25 4,87 -11,75 0 -11,75 LUVA
2 16 mudi Ren Hyberhyber Puhuri Oona Mäki HSKH 23,24 5,08 -12,76 5 5  
3 17 cocspa Malva Lahjakas Aamelia Tea Huotari I-HAH 29,12 4,05 -6,88 5 5  
4 13 stbter Hedy Of Greenline In The Mood Irmeli Westermarck AST 32,39 3,64 -3,61 5 5  
5 11 kesvil Omena Woolly Bohemia's Golden Boy Aija Pelkonen JAU 31,50 3,75 -4,50 10 10  
6 19 koohon Breco Boodwijnbroke Jenni Vepsäläinen KOOHO 34,85 3,39 -1,15 10 10  
7 18 shelam Ella Helmilän Fabulous Blackpearl Karin Lönnqvist HSKH 42,36 2,79 6,36 10 16,36  
  66 parson Aku Piristeen Poppa Mies Aulikki Korhonen HSKH         POIS  

B hyppyrata, maksi 1, kello 11:30, tuomari Jari Suomalainen, koirakoita 19, ihanneaika 36 s, enimmäisaika 72 s, eteneminopeus 3,3 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 40 borcol Etna Vindicate's Wildfire Elina Jänesniemi RFF 22,67 5,20 -13,33 0 -13,33 LUVA
2 24 borcol One Diolch Tegan Heli Kutvonen ATD 23,44 5,03 -12,56 0 -12,56 SERT
3 27 borcol Bond Redteam's Bond Mia Andelin HSKH 23,91 4,93 -12,09 0 -12,09 LUVA
4 25 silnou Hupi Engsboda Best Guest From West Pilvi Inkinen HSKH 25,19 4,68 -10,81 0 -10,81 LUVA
5 35 whippe Lenni Encautom's Eros With Love Säde Tuoreniemi HI-HA 26,69 4,42 -9,31 0 -9,31 LUVA
6 26 mudi Harri Vimmatun Ältsinäijä Sari Siitonen HSKH 27,40 4,31 -8,60 5 5  
7 33 valpai Riki Safe Guardian's Joyful Fellow Karoliina Niemelä HSKH 26,39 4,47 -9,61 10 10  
8 36 lyhcol Lyyli Black Elles Harmonic Magic Heini Siltainsuu SCY 35,74 3,30 -0,26 10 10  
9 28 isovil Tesla Seransil Doublenickel Alleyoop Alli Arppe I-HAH 44,26 2,67 8,26 15 23,26  
  20 novnou Milton Lorevy To Hedera's Jarno Latva HSKH         HYL  
  22 belpam Lila Pysäkin Leppis Pauliina Allonen HSKH         HYL  
  29 belpat Lätty Rokkitassun La Sirenetta Tiia Neuvonen AST         HYL  
  30 borcol Vili Von Schneeland Jaravil Sanna Laulumaa HSKH         HYL  
  31 silnou Muru Fusstail's Go On Sanna Ketola HSKH         HYL  
  32 dalmat Maddy Dotstorm's Head Over Heels Seija Tiainen HSKH         HYL  
  34 belpam Sikka Suhteellisen Vipeltäjä Minttu Mantere I-HAH         HYL  
  38 borcol Nano Daere Ballarat Heli Kutvonen ATD         HYL  
  39 belpam Simppa Pysäkin Hikka Piia Rantala HSKH         HYL  
  67 auskel Tiko Didaktic's Joyride Hanna Auer I-HAH         HYL  
  21 auspai Roi Peak'nstuff Lozin' Must Bror Svarfvar ATT         POIS  
  23 borcol Masa Maple Yard No Comment Tiina Sköönilä JAU         POIS  

C agilityrata, mini 1, kello 12:00, tuomari Jari Suomalainen, koirakoita 7, ihanneaika 48 s, enimmäisaika 96 s, eteneminopeus 3,1 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 6 wecoca Vilda Canja's Clory Crystal Katariina Väätänen I-HAH 41,21 3,64 -6,79 0 -6,79 SERT
2 2 bicfri Hilma Yaluky's That's Not My Name Heidi Piiroinen AGRY 48,51 3,09 0,51 5 5,51  
3 7 parson Vinski Fatous Intensive Athos Tuija Rankama LÄGI 48,57 3,09 0,57 5 5,57  
4 5 auster Kyss (Tsyss) Huovispäivän Harha-askel Paula Kuikka I-HAH 52,45 2,86 4,45 15 19,45  
  1 cavspa Noki Aprilmist Galliano Kati Liljeqvist BAT         HYL  
  3 papill Santo Miikolan Aarteenkätkijä Johanna Kurkvaara HSKH         HYL  
  8 papill Coco Lead-Star's Darena Dreamer Linda Röman I-HAH         HYL  
  4 borter Jyvä Heathberry's Stardust Pekka Tuomi BAT         POIS  

C agilityrata, medi 1, kello 12:00, tuomari Jari Suomalainen, koirakoita 6, ihanneaika 48 s, enimmäisaika 96 s, eteneminopeus 3,1 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 16 mudi Ren Hyberhyber Puhuri Oona Mäki HSKH 30,67 4,89 -17,33 0 -17,33 SERT
2 17 cocspa Malva Lahjakas Aamelia Tea Huotari I-HAH 32,91 4,56 -15,09 0 -15,09 LUVA
3 11 kesvil Omena Woolly Bohemia's Golden Boy Aija Pelkonen JAU 49,06 3,06 1,06 10 11,06  
  14 lagrom Ariel Hurly Curly Ariel Sarianna Härkönen KAT         HYL  
  15 kesvil Zanzara Jr. Woolly Bohemia's Killer Ant Tommi Eskelinen ACE         HYL  
  19 koohon Breco Boodwijnbroke Jenni Vepsäläinen KOOHO         HYL  
  66 parson Aku Piristeen Poppa Mies Aulikki Korhonen HSKH         POIS  

C agilityrata, maksi 1, kello 12:30, tuomari Jari Suomalainen, koirakoita 12, ihanneaika 48 s, enimmäisaika 96 s, eteneminopeus 3,1 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 33 valpai Riki Safe Guardian's Joyful Fellow Karoliina Niemelä HSKH 41,26 3,63 -6,74 5 5  
  20 novnou Milton Lorevy To Hedera's Jarno Latva HSKH         HYL  
  28 isovil Tesla Seransil Doublenickel Alleyoop Alli Arppe I-HAH         HYL  
  29 belpat Lätty Rokkitassun La Sirenetta Tiia Neuvonen AST         HYL  
  31 silnou Muru Fusstail's Go On Sanna Ketola HSKH         HYL  
  32 dalmat Maddy Dotstorm's Head Over Heels Seija Tiainen HSKH         HYL  
  34 belpam Sikka Suhteellisen Vipeltäjä Minttu Mantere I-HAH         HYL  
  35 whippe Lenni Encautom's Eros With Love Säde Tuoreniemi HI-HA         HYL  
  36 lyhcol Lyyli Black Elles Harmonic Magic Heini Siltainsuu SCY         HYL  
  37 borcol Saimaa Ilmiliekin Saimaa Jonna Aaltonen HAU         HYL  
  39 belpam Simppa Pysäkin Hikka Piia Rantala HSKH         HYL  
  67 auskel Tiko Didaktic's Joyride Hanna Auer I-HAH         HYL  
  21 auspai Roi Peak'nstuff Lozin' Must Bror Svarfvar ATT         POIS  
  23 borcol Masa Maple Yard No Comment Tiina Sköönilä JAU         POIS  
  24 borcol One Diolch Tegan Heli Kutvonen ATD         POIS  
  40 borcol Etna Vindicate's Wildfire Elina Jänesniemi RFF         POIS  

A agilityrata, mini 2, kello 13:30, tuomari Jari Suomalainen, koirakoita 5, ihanneaika 46 s, enimmäisaika 92 s, eteneminopeus 3,5 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 42 lägpys Rudi Tulikäpälän Nokiliekki Lotta Seppälä LÄGI 47,18 3,41 1,18 5 6,18  
2 46 parson Tilda Tupla-Täplän Darjeeling Milja Silvasti TSAU 46,10 3,49 0,10 10 10,10  
3 44 koohon Gimma Estaika's Gossip Girl Petra Mustonen HSKH 51,54 3,12 5,54 5 10,54  
4 47 kääsna Kaxen Trixer Gary Glitter Moa Thors TAMMI 56,82 2,83 10,82 0 10,82  
  45 bicfri onni Tarlyyn Toby Leena Hakolahti HEILU         HYL  

A agilityrata, medi 2, kello 13:30, tuomari Jari Suomalainen, koirakoita 8, ihanneaika 46 s, enimmäisaika 92 s, eteneminopeus 3,5 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 48 shelam Fendi Bumtsi Bum Zip Your Lip Linda Loikkanen SISU 33,24 4,84 -12,76 0 -12,76 SERT
2 53 shelam Medya Bumtsi Bum Year Of The Snake Petra Suurkari BAT 36,29 4,44 -9,71 0 -9,71 LUVA
3 52 pyrpap Festa Entre Nous Petite Camomille Kati Erholtz HSKH 36,43 4,42 -9,57 0 -9,57  
4 54 shelam Nefer Shegur'n Wallan Hassu Sari Juva KKK 38,14 4,22 -7,86 0 -7,86  
5 51 kääsna Taisto Black Drop Titanium Riitta Cederlöf HSKH 10,19 15,80 -35,81 10 10  
6 55 shelam Touho Käpylaakson Ilon Viejä Minna Tikkanen HSKH 39,01 4,13 -6,99 15 15  
  49 shelam Sinna Sunsweet Blazer Trend Emilia Aho HSKH         HYL  
  50 espves Desi Semilla's Cantarina Jonna Lehtinen IMPHA         HYL  

A agilityrata, maksi 2, kello 13:30, tuomari Jari Suomalainen, koirakoita 9, ihanneaika 46 s, enimmäisaika 92 s, eteneminopeus 3,5 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 62 appenz Kiti Alpenhirts Kitty Pirjo-Leena Kyrönaho I-HAH 40,60 3,97 -5,40 0 -5,40 LUVA
2 63 borcol Trii Little Step's Vertigo Iris Kieme PAGIS 41,60 3,87 -4,40 5 5  
3 59 borcol Karl Karl Kemi Hilkka Kallinen KKK 47,52 3,39 1,52 15 16,52  
4 56 belpat Mökö Ketunpolun Flaming Star Tarja Särkkä HSKH 36,50 4,41 -9,50 20 20  
  57 borcol Quinn Tronic Quinn Hannamari Nieminen HSKH         HYL  
  58 borcol Next Breezing Flame Pirjo Yli-Juuti HAU         HYL  
  60 borcol Norja Maple Yard No Doubt Saara Krook HAU         HYL  
  61 borcol Jose Tronic Yep Yep Nina Borgelin I-HAH         HYL  
  64 lagrom Gio Tulan Vengo Con Gioia Sanna Hovila ATT         HYL  
  65 belpam Teri Tämä On Juhlavieras Mari Alajääski KOTKA         POIS  

B hyppyrata, mini 2, kello 14:15, tuomari Jari Suomalainen, koirakoita 5, ihanneaika 41 s, enimmäisaika 82 s, eteneminopeus 3,4 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 43 lägpys Etta Maiskis Rubina Katja Rahkola I-HAH 37,50 3,68 -3,50 0 -3,50  
2 42 lägpys Rudi Tulikäpälän Nokiliekki Lotta Seppälä LÄGI 38,82 3,56 -2,18 5 5  
  45 bicfri onni Tarlyyn Toby Leena Hakolahti HEILU         HYL  
  46 parson Tilda Tupla-Täplän Darjeeling Milja Silvasti TSAU         HYL  
  47 kääsna Kaxen Trixer Gary Glitter Moa Thors TAMMI         HYL  

B hyppyrata, medi 2, kello 14:15, tuomari Jari Suomalainen, koirakoita 4, ihanneaika 41 s, enimmäisaika 82 s, eteneminopeus 3,4 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 50 espves Desi Semilla's Cantarina Jonna Lehtinen IMPHA 32,20 4,29 -8,80 0 -8,80 LUVA
2 51 kääsna Taisto Black Drop Titanium Riitta Cederlöf HSKH 28,87 4,78 -12,13 5 5  
3 49 shelam Sinna Sunsweet Blazer Trend Emilia Aho HSKH 29,46 4,68 -11,54 10 10  
  52 pyrpap Festa Entre Nous Petite Camomille Kati Erholtz HSKH         HYL  
  48 shelam Fendi Bumtsi Bum Zip Your Lip Linda Loikkanen SISU         POIS  

B hyppyrata, maksi 2, kello 14:15, tuomari Jari Suomalainen, koirakoita 8, ihanneaika 41 s, enimmäisaika 82 s, eteneminopeus 3,4 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 59 borcol Karl Karl Kemi Hilkka Kallinen KKK 28,91 4,77 -12,09 0 -12,09 LUVA
2 57 borcol Quinn Tronic Quinn Hannamari Nieminen HSKH 31,01 4,45 -9,99 5 5  
3 62 appenz Kiti Alpenhirts Kitty Pirjo-Leena Kyrönaho I-HAH 33,63 4,10 -7,37 5 5  
4 21 auspai Roi Peak'nstuff Lozin' Must Bror Svarfvar ATT 36,42 3,79 -4,58 10 10  
5 56 belpat Mökö Ketunpolun Flaming Star Tarja Särkkä HSKH 28,73 4,80 -12,27 15 15  
  58 borcol Next Breezing Flame Pirjo Yli-Juuti HAU         HYL  
  61 borcol Jose Tronic Yep Yep Nina Borgelin I-HAH         HYL  
  63 borcol Trii Little Step's Vertigo Iris Kieme PAGIS         HYL  
  65 belpam Teri Tämä On Juhlavieras Mari Alajääski KOTKA         POIS  

C agilityrata, mini 2, kello 15:00, tuomari Jari Suomalainen, koirakoita 5, ihanneaika 48 s, enimmäisaika 96 s, eteneminopeus 3,3 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 4 borter Jyvä Heathberry's Stardust Pekka Tuomi BAT 40,28 3,95 -7,72 0 -7,72 LUVA
2 42 lägpys Rudi Tulikäpälän Nokiliekki Lotta Seppälä LÄGI 48,58 3,27 0,58 5 5,58  
3 43 lägpys Etta Maiskis Rubina Katja Rahkola I-HAH 53,14 2,99 5,14 5 10,14  
4 47 kääsna Kaxen Trixer Gary Glitter Moa Thors TAMMI 62,00 2,57 14,00 0 14,00  
  44 koohon Gimma Estaika's Gossip Girl Petra Mustonen HSKH         HYL  

C agilityrata, medi 2, kello 15:00, tuomari Jari Suomalainen, koirakoita 6, ihanneaika 48 s, enimmäisaika 96 s, eteneminopeus 3,3 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 53 shelam Medya Bumtsi Bum Year Of The Snake Petra Suurkari BAT 34,00 4,68 -14,00 0 -14,00 SERT
2 55 shelam Touho Käpylaakson Ilon Viejä Minna Tikkanen HSKH 35,93 4,43 -12,07 10 10  
3 52 pyrpap Festa Entre Nous Petite Camomille Kati Erholtz HSKH 38,08 4,18 -9,92 10 10  
4 54 shelam Nefer Shegur'n Wallan Hassu Sari Juva KKK 44,35 3,59 -3,65 15 15  
  50 espves Desi Semilla's Cantarina Jonna Lehtinen IMPHA         HYL  
  51 kääsna Taisto Black Drop Titanium Riitta Cederlöf HSKH         HYL  
  48 shelam Fendi Bumtsi Bum Zip Your Lip Linda Loikkanen SISU         POIS  

C agilityrata, maksi 2, kello 15:00, tuomari Jari Suomalainen, koirakoita 10, ihanneaika 48 s, enimmäisaika 96 s, eteneminopeus 3,3 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 21 auspai Roi Peak'nstuff Lozin' Must Bror Svarfvar ATT 37,59 4,23 -10,41 0 -10,41 LUVA
2 58 borcol Next Breezing Flame Pirjo Yli-Juuti HAU 35,85 4,43 -12,15 10 10  
  56 belpat Mökö Ketunpolun Flaming Star Tarja Särkkä HSKH         HYL  
  57 borcol Quinn Tronic Quinn Hannamari Nieminen HSKH         HYL  
  59 borcol Karl Karl Kemi Hilkka Kallinen KKK         HYL  
  60 borcol Norja Maple Yard No Doubt Saara Krook HAU         HYL  
  61 borcol Jose Tronic Yep Yep Nina Borgelin I-HAH         HYL  
  62 appenz Kiti Alpenhirts Kitty Pirjo-Leena Kyrönaho I-HAH         HYL  
  63 borcol Trii Little Step's Vertigo Iris Kieme PAGIS         HYL  
  64 lagrom Gio Tulan Vengo Con Gioia Sanna Hovila ATT         HYL  
  65 belpam Teri Tämä On Juhlavieras Mari Alajääski KOTKA         POIS