Kilpailu 21.5.2022, paikka Ojanko Areena, Pitkäsuontie 8,, järjestäjä HAKUNILAN SEUDUN KOIRAHARRASTAJAT

[A Pikkumaksi 3] [A Maksi 3] [B Pikkumaksi 3] [B Maksi 3] [C Pikkumaksi 3] [C Maksi 3] [C Medi 3] [B Medi 3] [A Medi 3] [A Pikkumini 3] [A Mini 3] [B Pikkumini 3] [B Mini 3] [C Pikkumini 3] [C Mini 3]

A agilityrata, pikkumaksi 3, kello 9:00, tuomari Tamás Tráj (Unkari), koirakoita 22, ihanneaika 55 s, eteneminopeus 4,0 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 21 auskel Nils Deepeyes Dull Flame Of Desire V Unnu Vaara HSKH 39,27 5,60 -15,73 5 5  
2 2 borcol Sumee EYEWITNESS OBVIOUS LUXURY Outi Lehvä HAU 40,61 5,42 -14,39 5 5  
3 9 borcol Pellerina MAPLE YARD WOOHOO Tiina Hasu LAW 41,17 5,34 -13,83 10 10  
4 13 auspai Yuffie RED'N READY HAPPILY EVER AFTER Sini Kylmänen HSKH 46,08 4,77 -8,92 10 10  
5 3 borcol Etta PEATDIGGER HAPPY Eva Bergman NAS 51,38 4,28 -3,62 15 15  
  10 borcol Tempo TEMPO Mari Raulio I-HAH         HYL  
  1 auspai Katla RED'N READY VOLCANIC WINTER Anne Barck HAU         HYL  
  4 borcol Crash EMPIRE OF FIRE BORN TO CRUSCH OPPONENTS Juulia Savolainen TAMSK         HYL  
  5 borcol Pokka VON SCHNEELAND JEUNE Johanna Mankinen I-HAH         HYL  
  6 auspai Jojo OUNOU ODOTETTU ONNENKEIJU Kati Räsänen BAT         HYL  
  7 auskel Nullah Glaginye Kynuna Tiina Kurs           HYL  
  8 borcol Påp Kincsem Niina-Liina Linna NAS         HYL  
  12 borcol Gissa PROMILLEN GIN LEMON Miia Kaplas ACTIV         HYL  
  17 borcol Chess Peatdigger Chess Sanna Rannikko JAU         HYL  
  18 auspai Noita Red'n Ready Chaos And Mayhem Shanti Karinen I-HAH         HYL  
  19 borcol Lily Mcsanikan Especially For You Johanna Troberg PORSK         HYL  
  20 pon Räyhis WINDFLAW'S DRAQUE BIEN IRONMANI Wilma Puroila I-HAH         HYL  
  22 lagrom Hugo KATAJAKONNUN ACTUALLY A KIND OF MAGIC Camilla Kalliomäki HSKH         HYL  
  23 borcol Naxu FUNWAY HUNG UP Janita Leinonen LAW         HYL  
  24 borcol Ingrid Peatdigger Zen Keen Niina-Liina Linna NAS         HYL  
  25 borcol Rina SOMETHING LIKE HARD TO IMPRESS Essi Heijari KSSK         HYL  
  26 espves Fanni Ran-Plan Famousballad Eiri Suopanki ACE         HYL  

A agilityrata, maksi 3, kello 9:30, tuomari Tamás Tráj (Unkari), koirakoita 45, ihanneaika 55 s, eteneminopeus 4,0 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 30 borcol Maj-Lis OVERDO TWIST Maija Anttolainen KAG 37,08 5,93 -17,92 0 -17,92  
2 70 borcol Wow SHADOW OF AIRE TAKE A CHANCE Jaakko Suoknuuti LAW 37,89 5,81 -17,11 0 -17,11  
3 43 borcol Vette PROMILLEN JOY JUMPER Sami Salminen PIRKU 38,45 5,72 -16,55 0 -16,55  
4 58 borcol Wendi MELISSA ANDRE BLOOMS Katariina Kuiro SWAU 37,68 5,84 -17,32 5 5  
5 44 borcol Erk Fire Rock Erk Marko Visse   40,54 5,43 -14,46 5 5  
6 65 borcol Race Blessed Borders Run The Race Eve Lepik   41,50 5,30 -13,50 5 5  
7 52 labnou Domi HURTTAHALMEEN DOMINOIVA DIPLOMAATTI Anne Hernetkoski HI-HA 60,00 3,67 5,00 5 10,00  
8 56 borcol Kiksi PROMILLEN HENNESSY Riina Kellman RFF 44,48 4,95 -10,52 10 10  
9 45 borcol Kaaos MAPLE YARD SEEB Janne Lönnqvist JAU 46,07 4,78 -8,93 15 15  
  29 borcol Bamse BAMSE Marianne Sumela P-HAU         HYL  
  31 borcol Gee JOHAN ON SUPER-G Pasi Kangas P-HAU         HYL  
  32 dalmat Maddy DOTSTORM'S HEAD OVER HEELS Seija Tiainen HSKH         HYL  
  33 borcol Gava Ravlundha Lady Josefina Sipilä HAU         HYL  
  34 auspai Balu PÄHKÄHULLUN KIITOS JA ANTEEKSI Karoliina Varis TAMSK         HYL  
  35 borcol Minkki Supravulpes Neovison Raisa Vähätalo JAU         HYL  
  38 borcol Focus MITHRANDIR CHANDELIER Fiia Filander LAU         HYL  
  40 belpam Vila XILLY'S OOPS I DID IT AGAIN Veera Innanen HSKH         HYL  
  42 borcol Dora Rhosyn von Grünen Kuckuck Keida Raamat           HYL  
  46 auskel Hups BOOM-SHAKALAKA ALERON Emilia Eerola BAT         HYL  
  47 borcol Fly Shepworld Fight For This Love Riikka Sarasoja-Lilja P-HAU         HYL  
  48 auspai Kerttu HAZELMOOR GLITTERING GOLDIE Laura Kurimo AST         HYL  
  49 sakpai Shiney TEAM LEIKSAID OLIVIJA Kairi Sälik NAS         HYL  
  50 borcol Code QUICK STAR COOLEST TIGER JACK Susanna Niiranen KirKe         HYL  
  51 borcol Rane LITTLE STEP'S VIKING Sari Sailas HI-HA         HYL  
  53 borcol Maikki Mai Mai QMA MAIA Tiina Hasu LAW         HYL  
  54 auskel Envy ZEPHYR ENVY Mari Kaplas ACTIV         HYL  
  55 auskel Enzo SHEPHERDS ENZO Tiina Pehkonen HyKU Ry         HYL  
  59 borcol Dino LOS MOTILONES SWEET FOREVER Tania Grönroos HSKH         HYL  
  60 borcol Jorma MINDPOWER SUN GO DOWN Jonna Nevalainen TAMSK         HYL  
  61 borcol Jari KHAOS OF QUICK ANGEL Laura Sutinen HU-PU         HYL  
  62 sakpai Amy ALINA Kairi Sälik NAS         HYL  
  63 borcol Lucky VON SCHNEELAND KAYODE Taneli Ikäheimo SiSu         HYL  
  64 borcol Etna Vindicate's Wildfire Elina Jänesniemi RFF         HYL  
  66 borcol NamNam TRONIC NAM NAM Hannamari Nieminen ACE         HYL  
  67 labnou Evinrude GAMEGAINER EVINRUDE Christina Råstedt LUK ry         HYL  
  68 borcol Hupi SAUNAJAAKON BLUFF Marjo Korander LÄGI         HYL  
  69 borcol Edha Fire Rock Edha Saara Vällik           HYL  
  71 borcol Vicky MAPLE YARD PITCH PERFECT Kia Koskinen HEILU         HYL  
  72 borcol Skål WILL BE FLAIR STARS POWER DOGS Päivi Männistö-Rahunen PIRKU         HYL  
  73 borcol Maj KARMIWAN FAMI Nina Marjamäki PAGIS         HYL  
  74 borcol Polar SAUNAJAAKON HOAX Maiju Korhonen HAU         HYL  
  76 borcol Siks EBONY NOSE JACK DANIEL'S Sanna Rautio LÄGI         HYL  
  77 borcol Peppi GJERULFF WONDERFUL WILLOW GOT THE JACKPOT Raisa Vähätalo JAU         HYL  
  79 borcol Quinn Tronic Quinn Hannamari Nieminen ACE         HYL  
  80 borcol Fram Follow The Leader For Fire Rock Marko Visse           HYL  
  36 borcol Mikki MAWLCH MADDOX Marika Paatelainen LAW         POIS  
  41 borcol Pixie Karmiwan Åhittaja Johanna Troberg PORSK         POIS  

B agilityrata, pikkumaksi 3, kello 10:45, tuomari Tamás Tráj (Unkari), koirakoita 23, ihanneaika 54 s, eteneminopeus 4,0 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 9 borcol Pellerina MAPLE YARD WOOHOO Tiina Hasu LAW 40,09 5,44 -13,91 5 5  
2 27 mudi Ren Hyberhyber Puhuri Oona Mäki HSKH 43,87 4,97 -10,13 10 10  
3 20 pon Räyhis WINDFLAW'S DRAQUE BIEN IRONMANI Wilma Puroila I-HAH 46,57 4,68 -7,43 10 10  
4 17 borcol Chess Peatdigger Chess Sanna Rannikko JAU 37,36 5,84 -16,64 15 15  
5 7 auskel Nullah Glaginye Kynuna Tiina Kurs   43,33 5,03 -10,67 15 15  
  10 borcol Tempo TEMPO Mari Raulio I-HAH         HYL  
  1 auspai Katla RED'N READY VOLCANIC WINTER Anne Barck HAU         HYL  
  2 borcol Sumee EYEWITNESS OBVIOUS LUXURY Outi Lehvä HAU         HYL  
  3 borcol Etta PEATDIGGER HAPPY Eva Bergman NAS         HYL  
  4 borcol Crash EMPIRE OF FIRE BORN TO CRUSCH OPPONENTS Juulia Savolainen TAMSK         HYL  
  5 borcol Pokka VON SCHNEELAND JEUNE Johanna Mankinen I-HAH         HYL  
  6 auspai Jojo OUNOU ODOTETTU ONNENKEIJU Kati Räsänen BAT         HYL  
  8 borcol Påp Kincsem Niina-Liina Linna NAS         HYL  
  12 borcol Gissa PROMILLEN GIN LEMON Miia Kaplas ACTIV         HYL  
  13 auspai Yuffie RED'N READY HAPPILY EVER AFTER Sini Kylmänen HSKH         HYL  
  15 borcol Selkee EYEWITNESS KISS MY LUXURY Outi Lehvä HAU         HYL  
  16 lagrom Hugo KATAJAKONNUN ACTUALLY A KIND OF MAGIC Juulia Sundström HSKH         HYL  
  18 auspai Noita Red'n Ready Chaos And Mayhem Shanti Karinen I-HAH         HYL  
  19 borcol Lily Mcsanikan Especially For You Johanna Troberg PORSK         HYL  
  21 auskel Nils Deepeyes Dull Flame Of Desire V Unnu Vaara HSKH         HYL  
  23 borcol Naxu FUNWAY HUNG UP Janita Leinonen LAW         HYL  
  25 borcol Rina SOMETHING LIKE HARD TO IMPRESS Essi Heijari KSSK         HYL  
  26 espves Fanni Ran-Plan Famousballad Eiri Suopanki ACE         HYL  
  24 borcol Ingrid Peatdigger Zen Keen Niina-Liina Linna NAS         POIS  

B agilityrata, maksi 3, kello 10:45, tuomari Tamás Tráj (Unkari), koirakoita 47, ihanneaika 54 s, eteneminopeus 4,0 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 68 borcol Hupi SAUNAJAAKON BLUFF Marjo Korander LÄGI 36,84 5,92 -17,16 0 -17,16  
2 74 borcol Polar SAUNAJAAKON HOAX Maiju Korhonen HAU 35,88 6,08 -18,12 5 5  
3 58 borcol Wendi MELISSA ANDRE BLOOMS Katariina Kuiro SWAU 37,86 5,76 -16,14 5 5  
4 39 borcol Clio Diolch Pink Jenni Karstunen VAU 39,23 5,56 -14,77 5 5  
5 66 borcol NamNam TRONIC NAM NAM Hannamari Nieminen ACE 48,95 4,45 -5,05 5 5  
6 42 borcol Dora Rhosyn von Grünen Kuckuck Keida Raamat   37,44 5,82 -16,56 10 10  
7 46 auskel Hups BOOM-SHAKALAKA ALERON Emilia Eerola BAT 48,95 4,45 -5,05 15 15  
  29 borcol Bamse BAMSE Marianne Sumela P-HAU         HYL  
  30 borcol Maj-Lis OVERDO TWIST Maija Anttolainen KAG         HYL  
  31 borcol Gee JOHAN ON SUPER-G Pasi Kangas P-HAU         HYL  
  32 dalmat Maddy DOTSTORM'S HEAD OVER HEELS Seija Tiainen HSKH         HYL  
  34 auspai Balu PÄHKÄHULLUN KIITOS JA ANTEEKSI Karoliina Varis TAMSK         HYL  
  35 borcol Minkki Supravulpes Neovison Raisa Vähätalo JAU         HYL  
  38 borcol Focus MITHRANDIR CHANDELIER Fiia Filander LAU         HYL  
  40 belpam Vila XILLY'S OOPS I DID IT AGAIN Veera Innanen HSKH         HYL  
  43 borcol Vette PROMILLEN JOY JUMPER Sami Salminen PIRKU         HYL  
  45 borcol Kaaos MAPLE YARD SEEB Janne Lönnqvist JAU         HYL  
  47 borcol Fly Shepworld Fight For This Love Riikka Sarasoja-Lilja P-HAU         HYL  
  48 auspai Kerttu HAZELMOOR GLITTERING GOLDIE Laura Kurimo AST         HYL  
  49 sakpai Shiney TEAM LEIKSAID OLIVIJA Kairi Sälik NAS         HYL  
  51 borcol Rane LITTLE STEP'S VIKING Sari Sailas HI-HA         HYL  
  52 labnou Domi HURTTAHALMEEN DOMINOIVA DIPLOMAATTI Anne Hernetkoski HI-HA         HYL  
  53 borcol Maikki Mai Mai QMA MAIA Tiina Hasu LAW         HYL  
  54 auskel Envy ZEPHYR ENVY Mari Kaplas ACTIV         HYL  
  55 auskel Enzo SHEPHERDS ENZO Tiina Pehkonen HyKU Ry         HYL  
  56 borcol Kiksi PROMILLEN HENNESSY Riina Kellman RFF         HYL  
  57 borcol Ruu Something Like Hip Hop Minna Palviainen BAT         HYL  
  59 borcol Dino LOS MOTILONES SWEET FOREVER Tania Grönroos HSKH         HYL  
  60 borcol Jorma MINDPOWER SUN GO DOWN Jonna Nevalainen TAMSK         HYL  
  61 borcol Jari KHAOS OF QUICK ANGEL Laura Sutinen HU-PU         HYL  
  62 sakpai Amy ALINA Kairi Sälik NAS         HYL  
  63 borcol Lucky VON SCHNEELAND KAYODE Taneli Ikäheimo SiSu         HYL  
  64 borcol Etna Vindicate's Wildfire Elina Jänesniemi RFF         HYL  
  65 borcol Race Blessed Borders Run The Race Eve Lepik           HYL  
  67 labnou Evinrude GAMEGAINER EVINRUDE Christina Råstedt LUK ry         HYL  
  69 borcol Edha Fire Rock Edha Saara Vällik           HYL  
  70 borcol Wow SHADOW OF AIRE TAKE A CHANCE Jaakko Suoknuuti LAW         HYL  
  71 borcol Vicky MAPLE YARD PITCH PERFECT Kia Koskinen HEILU         HYL  
  72 borcol Skål WILL BE FLAIR STARS POWER DOGS Päivi Männistö-Rahunen PIRKU         HYL  
  73 borcol Maj KARMIWAN FAMI Nina Marjamäki PAGIS         HYL  
  75 borcol Mali Mawlch Amy Riina Kellman RFF         HYL  
  76 borcol Siks EBONY NOSE JACK DANIEL'S Sanna Rautio LÄGI         HYL  
  77 borcol Peppi GJERULFF WONDERFUL WILLOW GOT THE JACKPOT Raisa Vähätalo JAU         HYL  
  78 borcol Flick FLICK Jenni Karstunen VAU         HYL  
  79 borcol Quinn Tronic Quinn Hannamari Nieminen ACE         HYL  
  80 borcol Fram Follow The Leader For Fire Rock Marko Visse           HYL  
  33 borcol Gava Ravlundha Lady Josefina Sipilä HAU         HYL  
  36 borcol Mikki MAWLCH MADDOX Marika Paatelainen LAW         POIS  
  41 borcol Pixie Karmiwan Åhittaja Johanna Troberg PORSK         POIS  
  50 borcol Code QUICK STAR COOLEST TIGER JACK Susanna Niiranen KirKe         POIS  

C hyppyrata, pikkumaksi 3, kello 12:35, tuomari Tamás Tráj (Unkari), koirakoita 26, ihanneaika 48 s, eteneminopeus 4,5 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 23 borcol Naxu FUNWAY HUNG UP Janita Leinonen LAW 36,15 5,95 -11,85 0 -11,85  
2 28 borcol Spessu Eyewitness Modern Stalking Outi Lehvä HAU 37,93 5,67 -10,07 0 -10,07  
3 8 borcol Påp Kincsem Niina-Liina Linna NAS 43,33 4,96 -4,67 0 -4,67  
4 21 auskel Nils Deepeyes Dull Flame Of Desire V Unnu Vaara HSKH 38,01 5,66 -9,99 5 5  
5 9 borcol Pellerina MAPLE YARD WOOHOO Tiina Hasu LAW 39,11 5,50 -8,89 5 5  
6 25 borcol Rina SOMETHING LIKE HARD TO IMPRESS Essi Heijari KSSK 44,89 4,79 -3,11 5 5  
7 20 pon Räyhis WINDFLAW'S DRAQUE BIEN IRONMANI Wilma Puroila I-HAH 45,69 4,71 -2,31 5 5  
8 1 auspai Katla RED'N READY VOLCANIC WINTER Anne Barck HAU 52,40 4,10 4,40 5 9,40  
9 7 auskel Nullah Glaginye Kynuna Tiina Kurs   39,88 5,39 -8,12 10 10  
10 19 borcol Lily Mcsanikan Especially For You Johanna Troberg PORSK 41,33 5,20 -6,67 10 10  
11 27 mudi Ren Hyberhyber Puhuri Oona Mäki HSKH 50,62 4,25 2,62 10 12,62  
  2 borcol Sumee EYEWITNESS OBVIOUS LUXURY Outi Lehvä HAU         HYL  
  3 borcol Etta PEATDIGGER HAPPY Eva Bergman NAS         HYL  
  4 borcol Crash EMPIRE OF FIRE BORN TO CRUSCH OPPONENTS Juulia Savolainen TAMSK         HYL  
  5 borcol Pokka VON SCHNEELAND JEUNE Johanna Mankinen I-HAH         HYL  
  6 auspai Jojo OUNOU ODOTETTU ONNENKEIJU Kati Räsänen BAT         HYL  
  12 borcol Gissa PROMILLEN GIN LEMON Miia Kaplas ACTIV         HYL  
  13 auspai Yuffie RED'N READY HAPPILY EVER AFTER Sini Kylmänen HSKH         HYL  
  14 auspai Leia RED'N READY DIAMOND THIEF Anne Barck HAU         HYL  
  15 borcol Selkee EYEWITNESS KISS MY LUXURY Outi Lehvä HAU         HYL  
  16 lagrom Hugo KATAJAKONNUN ACTUALLY A KIND OF MAGIC Juulia Sundström HSKH         HYL  
  17 borcol Chess Peatdigger Chess Sanna Rannikko JAU         HYL  
  18 auspai Noita Red'n Ready Chaos And Mayhem Shanti Karinen I-HAH         HYL  
  24 borcol Ingrid Peatdigger Zen Keen Niina-Liina Linna NAS         HYL  
  26 espves Fanni Ran-Plan Famousballad Eiri Suopanki ACE         HYL  
  10 borcol Tempo TEMPO Mari Raulio I-HAH         HYL  
  11 borcol Vito TRIMAC VITO AT SYKERON Susanna Niiranen KirKe         POIS  

C hyppyrata, maksi 3, kello 12:35, tuomari Tamás Tráj (Unkari), koirakoita 45, ihanneaika 48 s, eteneminopeus 4,5 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 70 borcol Wow SHADOW OF AIRE TAKE A CHANCE Jaakko Suoknuuti LAW 35,45 6,06 -12,55 0 -12,55  
2 64 borcol Etna Vindicate's Wildfire Elina Jänesniemi RFF 35,69 6,02 -12,31 0 -12,31  
3 53 borcol Maikki Mai Mai QMA MAIA Tiina Hasu LAW 36,58 5,88 -11,42 0 -11,42  
4 69 borcol Edha Fire Rock Edha Saara Vällik   40,06 5,37 -7,94 0 -7,94 SERT-H AVA-H
5 60 borcol Jorma MINDPOWER SUN GO DOWN Jonna Nevalainen TAMSK 40,31 5,33 -7,69 0 -7,69  
6 49 sakpai Shiney TEAM LEIKSAID OLIVIJA Kairi Sälik NAS 47,68 4,51 -0,32 0 -0,32  
7 74 borcol Polar SAUNAJAAKON HOAX Maiju Korhonen HAU 35,99 5,97 -12,01 5 5  
8 58 borcol Wendi MELISSA ANDRE BLOOMS Katariina Kuiro SWAU 36,84 5,84 -11,16 5 5  
9 44 borcol Erk Fire Rock Erk Marko Visse   38,81 5,54 -9,19 5 5  
10 39 borcol Clio Diolch Pink Jenni Karstunen VAU 38,98 5,52 -9,02 5 5  
11 68 borcol Hupi SAUNAJAAKON BLUFF Marjo Korander LÄGI 37,19 5,78 -10,81 10 10  
12 52 labnou Domi HURTTAHALMEEN DOMINOIVA DIPLOMAATTI Anne Hernetkoski HI-HA 58,52 3,67 10,52 0 10,52  
13 42 borcol Dora Rhosyn von Grünen Kuckuck Keida Raamat   37,25 5,77 -10,75 15 15  
14 78 borcol Flick FLICK Jenni Karstunen VAU 37,54 5,73 -10,46 15 15  
15 80 borcol Fram Follow The Leader For Fire Rock Marko Visse   38,46 5,59 -9,54 15 15  
  29 borcol Bamse BAMSE Marianne Sumela P-HAU         HYL  
  30 borcol Maj-Lis OVERDO TWIST Maija Anttolainen KAG         HYL  
  31 borcol Gee JOHAN ON SUPER-G Pasi Kangas P-HAU         HYL  
  32 dalmat Maddy DOTSTORM'S HEAD OVER HEELS Seija Tiainen HSKH         HYL  
  34 auspai Balu PÄHKÄHULLUN KIITOS JA ANTEEKSI Karoliina Varis TAMSK         HYL  
  37 borcol Jura Dreamoor Iron Man Mika Harinen HSKH         HYL  
  38 borcol Focus MITHRANDIR CHANDELIER Fiia Filander LAU         HYL  
  40 belpam Vila XILLY'S OOPS I DID IT AGAIN Veera Innanen HSKH         HYL  
  43 borcol Vette PROMILLEN JOY JUMPER Sami Salminen PIRKU         HYL  
  45 borcol Kaaos MAPLE YARD SEEB Janne Lönnqvist JAU         HYL  
  46 auskel Hups BOOM-SHAKALAKA ALERON Emilia Eerola BAT         HYL  
  47 borcol Fly Shepworld Fight For This Love Riikka Sarasoja-Lilja P-HAU         HYL  
  48 auspai Kerttu HAZELMOOR GLITTERING GOLDIE Laura Kurimo AST         HYL  
  51 borcol Rane LITTLE STEP'S VIKING Sari Sailas HI-HA         HYL  
  54 auskel Envy ZEPHYR ENVY Mari Kaplas ACTIV         HYL  
  55 auskel Enzo SHEPHERDS ENZO Tiina Pehkonen HyKU Ry         HYL  
  56 borcol Kiksi PROMILLEN HENNESSY Riina Kellman RFF         HYL  
  59 borcol Dino LOS MOTILONES SWEET FOREVER Tania Grönroos HSKH         HYL  
  61 borcol Jari KHAOS OF QUICK ANGEL Laura Sutinen HU-PU         HYL  
  62 sakpai Amy ALINA Kairi Sälik NAS         HYL  
  63 borcol Lucky VON SCHNEELAND KAYODE Taneli Ikäheimo SiSu         HYL  
  65 borcol Race Blessed Borders Run The Race Eve Lepik           HYL  
  67 labnou Evinrude GAMEGAINER EVINRUDE Christina Råstedt LUK ry         HYL  
  71 borcol Vicky MAPLE YARD PITCH PERFECT Kia Koskinen HEILU         HYL  
  72 borcol Skål WILL BE FLAIR STARS POWER DOGS Päivi Männistö-Rahunen PIRKU         HYL  
  73 borcol Maj KARMIWAN FAMI Nina Marjamäki PAGIS         HYL  
  75 borcol Mali Mawlch Amy Riina Kellman RFF         HYL  
  76 borcol Siks EBONY NOSE JACK DANIEL'S Sanna Rautio LÄGI         HYL  
  77 borcol Peppi GJERULFF WONDERFUL WILLOW GOT THE JACKPOT Raisa Vähätalo JAU         HYL  
  79 borcol Quinn Tronic Quinn Hannamari Nieminen ACE         HYL  
  36 borcol Mikki MAWLCH MADDOX Marika Paatelainen LAW         POIS  
  41 borcol Pixie Karmiwan Åhittaja Johanna Troberg PORSK         POIS  
  50 borcol Code QUICK STAR COOLEST TIGER JACK Susanna Niiranen KirKe         POIS  

C hyppyrata, medi 3, kello 14:40, tuomari Tamás Tráj (Unkari), koirakoita 32, ihanneaika 48 s, eteneminopeus 4,5 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 91 mudi Mürru AZZURE GATES OF HEAVEN Toomas Pent   35,52 6,05 -12,48 0 -12,48 SERT-H
2 96 kesvil Ruben JUMPAROUND DO IT FOR THE SQUAD Suvi Reini RFF 37,15 5,79 -10,85 0 -10,85  
3 113 shelam Chi Serious Helper Forest Land Chilabo Meiri Soon   38,59 5,57 -9,41 0 -9,41  
4 103 shelam Kisu Cimillan Gis Gis Päivi Männistö-Rahunen PIRKU 38,67 5,56 -9,33 0 -9,33  
5 87 mudi Kuje TAKE ONE JUST LIKE FIRE Krista Välkkilä HAU 40,12 5,36 -7,88 0 -7,88  
6 99 cocspa Odile FROSTY MORNING'S ODILE Anna Pekkala I-HAH 41,14 5,23 -6,86 0 -6,86  
7 121 kesvil Paloma Woolly Bohemia's Paloma Faith Marja Lahtia KirKe 42,12 5,10 -5,88 0 -5,88  
8 117 shelam Panda ZELMARIAN FLUFFY PANDA BEAR Ilpo Penttala NAS 44,75 4,80 -3,25 0 -3,25  
9 106 kroati Reti Nice Of You To Come Bye Into The Dark Inge Ringmets   36,68 5,86 -11,32 5 5  
10 112 cocspa Malva Lahjakas Aamelia Tea Huotari I-HAH 38,51 5,58 -9,49 5 5  
11 84 cocspa Nomy Cerunnos Jackpot Triine Piirsalu   39,80 5,40 -8,20 5 5  
12 109 jappys Udo UDODIRKSCHNEIDER Hanna-Leena Himmanen WUOKS 68,90 3,12 20,90 0 20,90  
13 119 kesvil Rio Jumparound Are You Ready Annina Aula JAU 58,98 3,65 10,98 15 25,98  
  118 auskel Hilla REDTERRIFIC A SMALL VICTORY Mia Lammasniemi RFF         HYL  
  81 kesvil Fei JUMPAROUND EVERYBODY DANCE NOW Sanna Helenius HAU         HYL  
  85 shelam Isla Linnaisten For Your Eyes Only Emeliina Tähtinen HSKH         HYL  
  88 parson ESSIE PARTY NONSTOP ESTELLE Natali Happonen           HYL  
  89 shelam Wila KUUNHOHTEEN PILVIHARSO Ronda Ahlgren LÄGI         HYL  
  90 kesvil HUPS IHAN KIHARA AINA VAUHDISSA Janette Lindholm BAT         HYL  
  92 koohon Zago KUUSIPEURAN YEXEMA CRIMSON ZAGO Jari Laitinen KirKe         HYL  
  93 kromfo Nopsa Bingis Bolt Eila Kuronen I-HAH         HYL  
  97 borter Melvin Junipermoor's Supermarine Spitfire Satu Salo BAT         HYL  
  98 kesvil Pirskatti WOOLLY BOHEMIA'S ROBINSONS TROOPER Tarja Jämsén RimA         HYL  
  102 espves Nova PERROKALLION SUPERNOVA Virve Kallio HSKH         HYL  
  104 kesvil Qma JUMPAROUND BET ILL GET THIS PARTY STARTED Titta Lähdesmäki I-HAH         HYL  
  105 koohon Yego Amoenus Yego Jari Laitinen KirKe         HYL  
  107 espves Elviira NADADOR INVESTIGADORA SOLEADA Mona Liljegren JANKK         HYL  
  110 pumi Nova NOISY DOG'S FANTASY Kristiina Lehvilä BAT         HYL  
  111 auskel Typy Maiskis Orientia Iina Kalliomäki HSKH         HYL  
  115 espves Mimi Cherieamour Elina Vainikka HyKU Ry         HYL  
  116 cocspa Daim RUNRUNRUN DOUBLE DOWN Maria Sori RFF         HYL  
  122 espves Muska PERROKALLION STELLA POLARIS Riitta Haaranen VESIK         HYL  
  83 shelam Sera Snowglow's Last Drop Falls Elsa Sarvikivi HAU         POIS  
  86 espves Minttu Concurrido Brecina Riitta Haaranen VESIK         POIS  
  94 pumi Kerttu KÖNTÖSKERTI CIVIS FUTÓRÓZSA Laura Norppa AGRY         POIS  
  95 shelam Romeo Linnaisten Bravoo Mikä Hurmuri Kairi Sälik NAS         POIS  
  100 shelam Zelda Vicway Miss Almighty Sini Eriksson KirKe         POIS  
  108 shelam RASMUS Snowpaw Baritone Man Kairi Sälik NAS         POIS  
  114 espves Kara CARAYDAN VIVA LA LIBERTAD Mia Hyrskylahti JAU         POIS  
  120 espves Esteri Nadador Tormenta Furiosa Mona Liljegren JANKK         POIS  

B agilityrata, medi 3, kello 15:50, tuomari Reetta Pirttikoski, koirakoita 31, ihanneaika 52 s, eteneminopeus 3,8 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 116 cocspa Daim RUNRUNRUN DOUBLE DOWN Maria Sori RFF 34,41 5,81 -17,59 0 -17,59  
2 103 shelam Kisu Cimillan Gis Gis Päivi Männistö-Rahunen PIRKU 37,26 5,37 -14,74 0 -14,74  
3 89 shelam Wila KUUNHOHTEEN PILVIHARSO Ronda Ahlgren LÄGI 38,52 5,19 -13,48 0 -13,48 SERT-A
4 88 parson ESSIE PARTY NONSTOP ESTELLE Natali Happonen   36,81 5,43 -15,19 5 5  
5 104 kesvil Qma JUMPAROUND BET ILL GET THIS PARTY STARTED Titta Lähdesmäki I-HAH 37,56 5,32 -14,44 5 5  
6 113 shelam Chi Serious Helper Forest Land Chilabo Meiri Soon   46,75 4,28 -5,25 5 5  
7 115 espves Mimi Cherieamour Elina Vainikka HyKU Ry 46,68 4,28 -5,32 10 10  
8 117 shelam Panda ZELMARIAN FLUFFY PANDA BEAR Ilpo Penttala NAS 50,04 4,00 -1,96 10 10  
  81 kesvil Fei JUMPAROUND EVERYBODY DANCE NOW Sanna Helenius HAU         HYL  
  82 shelam Indy Followinsea Ivanka's Indyman Katariina Sewón AGRY         HYL  
  84 cocspa Nomy Cerunnos Jackpot Triine Piirsalu           HYL  
  85 shelam Isla Linnaisten For Your Eyes Only Emeliina Tähtinen HSKH         HYL  
  87 mudi Kuje TAKE ONE JUST LIKE FIRE Krista Välkkilä HAU         HYL  
  90 kesvil HUPS IHAN KIHARA AINA VAUHDISSA Janette Lindholm BAT         HYL  
  91 mudi Mürru AZZURE GATES OF HEAVEN Toomas Pent           HYL  
  92 koohon Zago KUUSIPEURAN YEXEMA CRIMSON ZAGO Jari Laitinen KirKe         HYL  
  93 kromfo Nopsa Bingis Bolt Eila Kuronen I-HAH         HYL  
  96 kesvil Ruben JUMPAROUND DO IT FOR THE SQUAD Suvi Reini RFF         HYL  
  97 borter Melvin Junipermoor's Supermarine Spitfire Satu Salo BAT         HYL  
  98 kesvil Pirskatti WOOLLY BOHEMIA'S ROBINSONS TROOPER Tarja Jämsén RimA         HYL  
  99 cocspa Odile FROSTY MORNING'S ODILE Anna Pekkala I-HAH         HYL  
  101 koohon danny Mendikan Danny Aroona teemu välijeesiö TUUKK         HYL  
  102 espves Nova PERROKALLION SUPERNOVA Virve Kallio HSKH         HYL  
  105 koohon Yego Amoenus Yego Jari Laitinen KirKe         HYL  
  106 kroati Reti Nice Of You To Come Bye Into The Dark Inge Ringmets           HYL  
  107 espves Elviira NADADOR INVESTIGADORA SOLEADA Mona Liljegren JANKK         HYL  
  109 jappys Udo UDODIRKSCHNEIDER Hanna-Leena Himmanen WUOKS         HYL  
  110 pumi Nova NOISY DOG'S FANTASY Kristiina Lehvilä BAT         HYL  
  112 cocspa Malva Lahjakas Aamelia Tea Huotari I-HAH         HYL  
  119 kesvil Rio Jumparound Are You Ready Annina Aula JAU         HYL  
  121 kesvil Paloma Woolly Bohemia's Paloma Faith Marja Lahtia KirKe         HYL  
  83 shelam Sera Snowglow's Last Drop Falls Elsa Sarvikivi HAU         POIS  
  86 espves Minttu Concurrido Brecina Riitta Haaranen VESIK         POIS  
  94 pumi Kerttu KÖNTÖSKERTI CIVIS FUTÓRÓZSA Laura Norppa AGRY         POIS  
  100 shelam Zelda Vicway Miss Almighty Sini Eriksson KirKe         POIS  
  114 espves Kara CARAYDAN VIVA LA LIBERTAD Mia Hyrskylahti JAU         POIS  
  118 auskel Hilla REDTERRIFIC A SMALL VICTORY Mia Lammasniemi RFF         POIS  
  120 espves Esteri Nadador Tormenta Furiosa Mona Liljegren JANKK         POIS  
  122 espves Muska PERROKALLION STELLA POLARIS Riitta Haaranen VESIK         POIS  

A agilityrata, medi 3, kello 17:00, tuomari Reetta Pirttikoski, koirakoita 24, ihanneaika 54 s, enimmäisaika 81 s, eteneminopeus 3,8 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 106 kroati Reti Nice Of You To Come Bye Into The Dark Inge Ringmets   35,11 5,84 -18,89 0 -18,89 SERT-A
2 103 shelam Kisu Cimillan Gis Gis Päivi Männistö-Rahunen PIRKU 40,41 5,07 -13,59 0 -13,59  
3 112 cocspa Malva Lahjakas Aamelia Tea Huotari I-HAH 41,22 4,97 -12,78 0 -12,78  
4 85 shelam Isla Linnaisten For Your Eyes Only Emeliina Tähtinen HSKH 43,82 4,68 -10,18 0 -10,18  
5 102 espves Nova PERROKALLION SUPERNOVA Virve Kallio HSKH 44,33 4,62 -9,67 0 -9,67  
6 88 parson ESSIE PARTY NONSTOP ESTELLE Natali Happonen   39,31 5,21 -14,69 5 5  
7 90 kesvil HUPS IHAN KIHARA AINA VAUHDISSA Janette Lindholm BAT 46,08 4,45 -7,92 5 5  
8 93 kromfo Nopsa Bingis Bolt Eila Kuronen I-HAH 54,85 3,74 0,85 5 5,85  
9 113 shelam Chi Serious Helper Forest Land Chilabo Meiri Soon   48,11 4,26 -5,89 10 10  
10 109 jappys Udo UDODIRKSCHNEIDER Hanna-Leena Himmanen WUOKS 67,47 3,04 13,47 10 23,47  
  82 shelam Indy Followinsea Ivanka's Indyman Katariina Sewón AGRY         HYL  
  84 cocspa Nomy Cerunnos Jackpot Triine Piirsalu           HYL  
  89 shelam Wila KUUNHOHTEEN PILVIHARSO Ronda Ahlgren LÄGI         HYL  
  91 mudi Mürru AZZURE GATES OF HEAVEN Toomas Pent           HYL  
  96 kesvil Ruben JUMPAROUND DO IT FOR THE SQUAD Suvi Reini RFF         HYL  
  98 kesvil Pirskatti WOOLLY BOHEMIA'S ROBINSONS TROOPER Tarja Jämsén RimA         HYL  
  99 cocspa Odile FROSTY MORNING'S ODILE Anna Pekkala I-HAH         HYL  
  101 koohon danny Mendikan Danny Aroona teemu välijeesiö TUUKK         HYL  
  104 kesvil Qma JUMPAROUND BET ILL GET THIS PARTY STARTED Titta Lähdesmäki I-HAH         HYL  
  107 espves Elviira NADADOR INVESTIGADORA SOLEADA Mona Liljegren JANKK         HYL  
  110 pumi Nova NOISY DOG'S FANTASY Kristiina Lehvilä BAT         HYL  
  116 cocspa Daim RUNRUNRUN DOUBLE DOWN Maria Sori RFF         HYL  
  119 kesvil Rio Jumparound Are You Ready Annina Aula JAU         HYL  
  121 kesvil Paloma Woolly Bohemia's Paloma Faith Marja Lahtia KirKe         HYL  
  83 shelam Sera Snowglow's Last Drop Falls Elsa Sarvikivi HAU         POIS  
  86 espves Minttu Concurrido Brecina Riitta Haaranen VESIK         POIS  
  94 pumi Kerttu KÖNTÖSKERTI CIVIS FUTÓRÓZSA Laura Norppa AGRY         POIS  
  100 shelam Zelda Vicway Miss Almighty Sini Eriksson KirKe         POIS  
  114 espves Kara CARAYDAN VIVA LA LIBERTAD Mia Hyrskylahti JAU         POIS  
  120 espves Esteri Nadador Tormenta Furiosa Mona Liljegren JANKK         POIS  
  122 espves Muska PERROKALLION STELLA POLARIS Riitta Haaranen VESIK         POIS  

A agilityrata, pikkumini 3, kello 17:50, tuomari Reetta Pirttikoski, koirakoita 4, ihanneaika 54 s, eteneminopeus 3,8 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 123 chihup Jesse Playaroca Joseph Kati Koskinen JAU 41,97 4,88 -12,03 0 -12,03  
2 128 chihup Siiri HELMIÄISEN BETTER THAN SIX CUPCAKES Kati Koskinen JAU 56,56 3,62 2,56 5 7,56  
  125 phalen Cody LIMESPROUT'S ANTHRAX Mikaela Lindqvist LUK ry         HYL  
  126 jackru Milma NYFIKEN MILMA Merja Salovaara HSKH         HYL  

A agilityrata, mini 3, kello 17:50, tuomari Reetta Pirttikoski, koirakoita 20, ihanneaika 54 s, eteneminopeus 3,8 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 151 shelam MY FLYLAND WILDY VITAL Keida Raamat   38,81 5,28 -15,19 0 -15,19 SERT-A
2 149 x-rotu Sofi Sofi Helena Takel   46,11 4,45 -7,89 0 -7,89  
3 129 tarupi Myrran Readytoplay Tinka's Truelove Hannele Pekurinen I-HAH 49,78 4,12 -4,22 0 -4,22  
4 136 volpin Lily Wishful Thinking Principessa Perlina Niina Murisoja HSKH 50,14 4,09 -3,86 0 -3,86  
5 150 käävil Sisu Sarahill Déjà-Vu D'amour Merja Pelkonen PORSK 56,74 3,61 2,74 0 2,74  
6 130 kääpin Roxy Millgret Reya Triine Piirsalu   39,75 5,16 -14,25 5 5  
7 135 papill Nante Danaini Baron de Nantes Kamilla Alma Vilderson   40,30 5,09 -13,70 5 5  
8 132 shelam Jade PELTSUN JEDI'S BLUE OCEAN Minna Jokinen HSKH 43,82 4,68 -10,18 5 5  
9 139 parson Pore PAMPALOVAARAN RUUTU-ROUVA Tiina Tahvanainen JAU 44,74 4,58 -9,26 10 10  
  131 mittem Maisa MAHTI VAHDIN MATILDA Elina Kuisma HSKH         HYL  
  134 kesvil Masi MASI Maija Määttänen BAT         HYL  
  137 shelam Koda MERRY MOONRAY'S MIDNIGHT SPECIAL Jenna Inkala AST         HYL  
  138 käävil Rido LOVELY LION TANGO FOR ONE Elina Pirhonen LAU         HYL  
  141 shelam Lyx BE MINE OF IMPRESSIVE TWILIGHT Linda Loikkanen SiSu         HYL  
  142 shelam Spyro MUSTANTASSUN PIKKUPRINSSI Sini Eriksson KirKe         HYL  
  143 shelam Luka ALBERT Riikka Ratilainen BAT         HYL  
  144 shelam Mazy Gjerulff Eager To Be Amazing Kajsa Lampén LÄGI         HYL  
  146 tarupi Hyrre HOPP FALLERA HOUND DOG Niko Mäkeläinen KSSK         HYL  
  148 parson Aurus SCOTSTYLES SALT OF THE EARTH Paula Kuikka I-HAH         HYL  
  152 parson Kunto Pampalovaaran Pokeri-Hai Tiina Tahvanainen JAU         HYL  
  140 shelam Shokki Käpäläkoplan Yogi Mari Sydänmaanlakka LÄGI         POIS  
  145 shelam Tesla GJERULFF WORK IS FUN Tero Liljeblom LÄGI         POIS  

B agilityrata, pikkumini 3, kello 18:50, tuomari Reetta Pirttikoski, koirakoita 6, ihanneaika 52 s, enimmäisaika 78 s, eteneminopeus 3,8 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 123 chihup Jesse Playaroca Joseph Kati Koskinen JAU 39,44 4,99 -12,56 0 -12,56  
2 124 käävil Kerttu Terhomäen Kiss Kiss Bang Bang Pirjo Haglund I-HAH 46,74 4,21 -5,26 5 5  
3 126 jackru Milma NYFIKEN MILMA Merja Salovaara HSKH 53,52 3,68 1,52 5 6,52  
4 127 käävil Nelli STACCATO'S WHISPER IN THE DARK Emma-Lotta Tuomi HAU 54,97 3,58 2,97 5 7,97  
  125 phalen Cody LIMESPROUT'S ANTHRAX Mikaela Lindqvist LUK ry         HYL  
  128 chihup Siiri HELMIÄISEN BETTER THAN SIX CUPCAKES Kati Koskinen JAU         HYL  

B agilityrata, mini 3, kello 18:50, tuomari Reetta Pirttikoski, koirakoita 21, ihanneaika 52 s, enimmäisaika 78 s, eteneminopeus 3,8 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 130 kääpin Roxy Millgret Reya Triine Piirsalu   37,70 5,23 -14,30 0 -14,30  
2 137 shelam Koda MERRY MOONRAY'S MIDNIGHT SPECIAL Jenna Inkala AST 38,79 5,08 -13,21 0 -13,21 SERT-A
3 135 papill Nante Danaini Baron de Nantes Kamilla Alma Vilderson   38,59 5,10 -13,41 5 5  
4 149 x-rotu Sofi Sofi Helena Takel   43,34 4,55 -8,66 5 5  
5 148 parson Aurus SCOTSTYLES SALT OF THE EARTH Paula Kuikka I-HAH 45,11 4,37 -6,89 5 5  
  129 tarupi Myrran Readytoplay Tinka's Truelove Hannele Pekurinen I-HAH         HYL  
  131 mittem Maisa MAHTI VAHDIN MATILDA Elina Kuisma HSKH         HYL  
  132 shelam Jade PELTSUN JEDI'S BLUE OCEAN Minna Jokinen HSKH         HYL  
  133 kääsna Minco Paratus Rockin Romeo Marjaana Hirviniemi I-HAH         HYL  
  134 kesvil Masi MASI Maija Määttänen BAT         HYL  
  138 käävil Rido LOVELY LION TANGO FOR ONE Elina Pirhonen LAU         HYL  
  139 parson Pore PAMPALOVAARAN RUUTU-ROUVA Tiina Tahvanainen JAU         HYL  
  141 shelam Lyx BE MINE OF IMPRESSIVE TWILIGHT Linda Loikkanen SiSu         HYL  
  142 shelam Spyro MUSTANTASSUN PIKKUPRINSSI Sini Eriksson KirKe         HYL  
  143 shelam Luka ALBERT Riikka Ratilainen BAT         HYL  
  144 shelam Mazy Gjerulff Eager To Be Amazing Kajsa Lampén LÄGI         HYL  
  146 tarupi Hyrre HOPP FALLERA HOUND DOG Niko Mäkeläinen KSSK         HYL  
  147 shelam Megs SWASHING NUTMEG Sanni Kariniemi NoLOA         HYL  
  150 käävil Sisu Sarahill Déjà-Vu D'amour Merja Pelkonen PORSK         HYL  
  151 shelam MY FLYLAND WILDY VITAL Keida Raamat           HYL  
  152 parson Kunto Pampalovaaran Pokeri-Hai Tiina Tahvanainen JAU         HYL  
  136 volpin Lily Wishful Thinking Principessa Perlina Niina Murisoja HSKH         POIS  
  140 shelam Shokki Käpäläkoplan Yogi Mari Sydänmaanlakka LÄGI         POIS  
  145 shelam Tesla GJERULFF WORK IS FUN Tero Liljeblom LÄGI         POIS  

C hyppyrata, pikkumini 3, kello 19:50, tuomari Reetta Pirttikoski, koirakoita 6, ihanneaika 52 s, enimmäisaika 78 s, eteneminopeus 3,9 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 128 chihup Siiri HELMIÄISEN BETTER THAN SIX CUPCAKES Kati Koskinen JAU 55,63 3,69 3,63 0 3,63  
2 124 käävil Kerttu Terhomäen Kiss Kiss Bang Bang Pirjo Haglund I-HAH 50,99 4,02 -1,01 5 5  
  123 chihup Jesse Playaroca Joseph Kati Koskinen JAU         HYL  
  125 phalen Cody LIMESPROUT'S ANTHRAX Mikaela Lindqvist LUK ry         HYL  
  126 jackru Milma NYFIKEN MILMA Merja Salovaara HSKH         HYL  
  127 käävil Nelli STACCATO'S WHISPER IN THE DARK Emma-Lotta Tuomi HAU         HYL  

C hyppyrata, mini 3, kello 19:50, tuomari Reetta Pirttikoski, koirakoita 17, ihanneaika 52 s, enimmäisaika 78 s, eteneminopeus 3,9 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 130 kääpin Roxy Millgret Reya Triine Piirsalu   39,00 5,26 -13,00 0 -13,00  
2 135 papill Nante Danaini Baron de Nantes Kamilla Alma Vilderson   39,57 5,18 -12,43 0 -12,43  
3 132 shelam Jade PELTSUN JEDI'S BLUE OCEAN Minna Jokinen HSKH 43,39 4,72 -8,61 0 -8,61  
4 149 x-rotu Sofi Sofi Helena Takel   45,00 4,56 -7,00 0 -7,00  
5 146 tarupi Hyrre HOPP FALLERA HOUND DOG Niko Mäkeläinen KSSK 47,72 4,30 -4,28 0 -4,28  
  131 mittem Maisa MAHTI VAHDIN MATILDA Elina Kuisma HSKH         HYL  
  133 kääsna Minco Paratus Rockin Romeo Marjaana Hirviniemi I-HAH         HYL  
  134 kesvil Masi MASI Maija Määttänen BAT         HYL  
  138 käävil Rido LOVELY LION TANGO FOR ONE Elina Pirhonen LAU         HYL  
  139 parson Pore PAMPALOVAARAN RUUTU-ROUVA Tiina Tahvanainen JAU         HYL  
  141 shelam Lyx BE MINE OF IMPRESSIVE TWILIGHT Linda Loikkanen SiSu         HYL  
  142 shelam Spyro MUSTANTASSUN PIKKUPRINSSI Sini Eriksson KirKe         HYL  
  143 shelam Luka ALBERT Riikka Ratilainen BAT         HYL  
  144 shelam Mazy Gjerulff Eager To Be Amazing Kajsa Lampén LÄGI         HYL  
  147 shelam Megs SWASHING NUTMEG Sanni Kariniemi NoLOA         HYL  
  148 parson Aurus SCOTSTYLES SALT OF THE EARTH Paula Kuikka I-HAH         HYL  
  152 parson Kunto Pampalovaaran Pokeri-Hai Tiina Tahvanainen JAU         HYL  
  137 shelam Koda MERRY MOONRAY'S MIDNIGHT SPECIAL Jenna Inkala AST         POIS  
  140 shelam Shokki Käpäläkoplan Yogi Mari Sydänmaanlakka LÄGI         POIS  
  145 shelam Tesla GJERULFF WORK IS FUN Tero Liljeblom LÄGI         POIS  
  151 shelam MY FLYLAND WILDY VITAL Keida Raamat           POIS