Katso tästä hallituksen kokousaikataulu vuodelle 2020.
Laskutusosoitteet ovat sivun alaosassa.
Lajien yhteyshenkilöt löydät lajisivuilta.

Hallituksen yhteystiedot

Puheenjohtaja, Ojangon Koiraurheilukeskus Oy:n yhteyshenkilö                                          
Jenni Susi, jenni.susi[at]hskh.net

Varapuheenjohtaja, VEPE-jaosvetäjä, avainvastaava
Elina Lehtovirta, elina.lehtovirta[at]hskh.net

Sihteeri
Katja Kuusela, katja.kuusela[at]hskh.net, sihteeri[at]hskh.net
Yhdistyksen osoite: Miilumäki 4 C 21, 02740 Espoo
(Ei jäsentietomuutoksia, kts. jäsensihteeri)

Jäsen, 
Kati Erholtz, kati.erholtz[at]hskh.net

Jäsen, tiedottaja, PeeKoo-jaosvetäjä
Hanna Salovuori, hanna.salovuori[at]hskh.net

Jäsen, Toko, rally-toko ja koiratanssi-jaosvetäjä
Anna Tiainen, anna.tiainen[at]hskh.net
(Ei kurssi- ja treenipaikkatiedusteluja - lue lisää täältä)

Jäsen, ulkokenttävastaava
Eiri Suopanki, eiri.suopanki[at]hskh.net

Jäsen, vapaatreenioikeudet
Ulla Peltonen, ulla.peltonen[at]hskh.net

Varajäsen, jäsenten hallivaraukset
Pinja Karuveha, pinja.karuveha[at]hskh.net

Varajäsen, vapaatreenioikeudet
Heini Mölsä, heini.molsa[at]hskh.net

Jäsenten hallivaraukset: hallitunnit[at]hskh.net 
Lue lisää hallituntien vuokraamisesta.


Muut HSKH:n toimihenkilöt

Jäsensihteeri
Mirva Salminen, jasensihteeri[at]hskh.net
(Jäsentietomuutokset)

Rahastonhoitaja
Satu Koskinen, rahastonhoitaja[at]hskh.net

Ojangon Koiraurheilukeskus Oy
Vt. yhteyshenkilö
Jenni Susi, jenni.susi[at]hskh.net

HSKH:n sponsorointi, tapahtumien myyntipaikat
Minna Nyman, minna.nyman[at]hskh.net

Verkkosivut, sähköpostijakelut
Hanna Salovuori, hanna.salovuori[at]hskh.net

Laskutus
laskutus[at]hskh.net

Hakunilan Seudun Koiraharrastajat, HSKH ry
Y-tunnus: 23073704
Postiosoite: Aurorankuja 3 C30, 02940 Espoo

Tilitiedot
IBAN FI86 1504 3007 2001 50, SWIFT/BIC NDEAFIHH

Laskutusosoitteet
Hakunilan Seudun Koiraharrastajat HSKH R.Y.

Otamme laskut vastaan ensisijaisesti verkkolaskuina:
Verkkolaskutusosoite (OVT):
003723073704
Operaattori (Liaison):
003708599126

Verkkolaskuosoitteen voi tarkistaa: https://verkkolaskuosoite.fi/

PDF-laskut voi toimittaa osoitteeseen:
Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.
HUOM! Yksi PDF-lasku yhteen viestiin.

Mikäli ette pysty toimittamaan vielä verkkolaskuja, pyydämme toimittamaan
paperiset laskut laskutusosoitteella:
Hakunilan Seudun Koiraharrastajat HSKH r.y.
PL 67058
01051 LASKUT
Edellä mainittu laskutusosoite tulee näkyä jokaisessa laskussa.
Paperilaskuja lähetettäessä ei riitä, jos osoite mainitaan vain kirjekuoressa.

 

 

Outi Nuotio                          Laakavuorenkuja 1D 24       00970 Hki               0505813911
tiedottaja(at)hskh.net