Lokakisat ja HSKH:n mestaruuskisat 21.-22.10.2017

Elokisat ja HSKP:n piirinmestaruuskisat 26.-27.8.2017

Huhtikisat 22.-23.4.2017

Maaliskisat 11.-12.3.2017

Helmikisat 11.-12.2.2017

Tammikisat 21.-22.1.2017

Loppiaiskisat 6.1.2017


Vuoden 2016 tulokset ja sitä vanhemmat tulokset löydät tulosarkistosta.
Siirry tästä tulosarkistoon.