Kilpailu 18.10.2020, paikka Agria Eläinvakuutus Areena, Pitkäsuontie 8, , järjestäjä HAKUNILAN SEUDUN KOIRAHARRASTAJAT

[D Pikkumini 1] [D Mini 1] [D Medi 1] [D Pikkumaksi 1] [D Maksi 1] [E Pikkumini 1] [E Mini 1] [E Medi 1] [E Pikkumaksi 1] [E Maksi 1] [F Pikkumini 1] [F Mini 1] [F Medi 1] [F Pikkumaksi 1] [F Maksi 1] [D Pikkumini 2] [D Mini 2] [D Medi 2] [D Pikkumaksi 2] [D Maksi 2] [E Pikkumini 2] [E Mini 2] [E Medi 2] [E Pikkumaksi 2] [E Maksi 2] [F Pikkumini 2] [F Medi 2] [F Mini 2] [F Pikkumaksi 2] [F Maksi 2]

D agilityrata, pikkumini 1, kello 9:30, tuomari Esa Muotka, koirakoita 2, ihanneaika 43 s, enimmäisaika 65 s, eteneminopeus 3,4 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
  115 jackru Digi TUISKU Emilia Eerola BAT         HYL  
  116 pitmäy Saskia KÄPÄLÄMÄKI PIKKU-SASU Tuija Lindholm AGRY         HYL  

D agilityrata, mini 1, kello 9:30, tuomari Esa Muotka, koirakoita 5, ihanneaika 43 s, enimmäisaika 65 s, eteneminopeus 3,4 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 123 caiter Hippu TAIKATUISKUN KULTAHIPPU Nella Tammelin HSKH 40,38 3,59 -2,62 0 -2,62 LUVA
2 137 cocspa Luna ISBAHAN'S MYSTERY Johanna Lehto HSKH 48,11 3,01 5,11 0 5,11  
  120 borter Vixi SITE HUT'S PASSISTA Merja Raunio BAT         HYL  
  121 käävil Simeon SOLA'S VERDI Leena Syväoja KIRSUT         HYL  
  122 shelam Zara VICWAY KISS KISS Anna-Katariina Lahtinen JAU         HYL  

D agilityrata, medi 1, kello 9:30, tuomari Esa Muotka, koirakoita 14, ihanneaika 43 s, enimmäisaika 65 s, eteneminopeus 3,4 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 129 shelam Lilo Cardiwe's Better Be Unique Alexia Persons BAT 32,65 4,44 -10,35 0 -10,35 OIVA
2 139 shelam Sani AMOROSAN SYLVI Nella Tammelin HSKH 41,64 3,48 -1,36 0 -1,36 OIVA
3 125 auskel Hulda AUSSIE ACTION'S RED TILLY VICTORY Anne Kunnas HSKH 31,17 4,65 -11,83 5 5  
4 128 pyrpap Patu D'ÉPINETTE NOIRE QUI NE S'ARRETE PAS Tiina Sköönilä JAU 36,18 4,01 -6,82 5 5  
5 133 shelam Pablo LINNAISTEN MAGIC BLUE TOUCH Mikko Rämänen HSKH 37,58 3,86 -5,42 5 5  
6 131 borter Sompa HEATHBERRY'S SAY IT AGAIN Annika Norrgård BAT 44,12 3,29 1,12 15 16,12  
7 138 pulimv JP NARUKERÄN JOKERI POKERI Heidi Valo JANKK 41,53 3,49 -1,47 20 20  
  124   Matsi AMILOVE'S MAKE THE MATCH Katri Kosunen BAT         HYL  
  126 espves Basso CARAYDAN XARTEMIS Mona Takkinen HSKH         HYL  
  127 stbter Dajm HUPS'STAFF VIIVI Kati Nieminen IMPHA         HYL  
  132 koohon Iisa MYRSKYMATALAN BELLATRIX Miira Riiheläinen PORSK         HYL  
  134 jappys Riki Noblewhite Zilver Fantasy Tuija Turkki HSKH         HYL  
  135 espves Leya MARIKHARON PRINCESA LEYA Reetta Ahola HAU         HYL  
  136 espves Nova PERROKALLION SUPERNOVA Virve Kallio HSKH         HYL  

D agilityrata, pikkumaksi 1, kello 10:15, tuomari Esa Muotka, koirakoita 11, ihanneaika 43 s, enimmäisaika 65 s, eteneminopeus 3,4 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 154 novnou Taavi SIENNA-RED TORNADO OF CROWN Jaana Oksman   39,81 3,64 -3,19 0 -3,19 LUVA
2 149 auskel Zero DIDAKTIC'S PLAYBOY Johanna Kakkonen KKK 29,13 4,98 -13,87 5 5  
3 141 engspa Stout MR BOND TAMAAM Saija Koivula AGRY 41,05 3,53 -1,95 10 10  
4 153 auspai Sisu PÄHKÄHULLUN SISU JO SYNTYESSÄÄN Juulia Tauriainen HSKH 33,30 4,35 -9,70 15 15  
5 144 auspai Ioni MUTTONBUSTER'S LAST CHAPTER Maria Järvinen RimA 45,27 3,20 2,27 15 17,27  
6 145 borcol Panda EMENEMS FAST ATTACKING PANDA Thomas Thiesen HEILU 35,66 4,07 -7,34 20 20  
  140 pumi Noppa JELLUM'S NOBBY Milja Poskiparta BAT         HYL  
  147 shelam Milo AMARANTES TWISTED BLUE Ida Heikkilä HSKH         HYL  
  148   Masi MARCELLOOFDOGSDREAM Sari Salo HSKH         HYL  
  150 novnou Tara DRAGONFLAME'S ENDLESS LOVE Kaisa Iho HAU         HYL  
  155 borcol Elvi EVERY LITTLE THING OPEN GATE Marika Asikainen HSKH         HYL  
  152 borcol Nuppu REALLY DON'T CARE AT REAL PEARL Siiri Virtanen SCY         POIS  

D agilityrata, maksi 1, kello 10:15, tuomari Esa Muotka, koirakoita 11, ihanneaika 43 s, enimmäisaika 65 s, eteneminopeus 3,4 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 159 lyhcol Iisi KOIRUUKSIEN SUPERNOVA Siiri Rantala HSKH 37,14 3,90 -5,86 5 5  
2 173 borcol Meno VINDICATE'S GOLDFEVER Sanna Paasivirta RFF 24,58 5,90 -18,42 10 10  
3 172 belpat Väpä HUKKARULLAN KIIKUN KAAKUN Tarja Särkkä HSKH 34,80 4,17 -8,20 10 10  
4 161 borcol Mortti TIWIAN'S TAKE A CHANCE ON ME Terhi Kesti MÄNTS 28,91 5,02 -14,09 15 15  
  164 auspai Siiri TITANGUS DAVITA Maiju Turunen JAU         HYL  
  165 novnou Veeti AITOC'S AVON FRATER FERRARIUS Harri Honkanen HI-HA         HYL  
  167 borcol Nera MAPLE YARD U ARE MINE Saara Hakakoski HSKH         HYL  
  168 borcol Prim TAINT Jemina Sakomaa VAU         HYL  
  171 borcol AMI ROKKITASSUN ARTIC WIND Elina Skogberg SBCAK         HYL  
  174 borcol Ledi LITTLE STEP'S VEGAS Sari Thil LÄGI         HYL  
  176 auspai Aoife Ardiente Poderosa Reina Sari Kariluoto HSKH         HYL  
  160 pitcol Typy OCEANBOURN CLEVER GOLDEN GRACE Siiri Virtanen SCY         POIS  
  166 borcol Juno VON SCHNEELAND YLLÄTTÄVÄ JAIKS Nina Borgelin I-HAH         POIS  

E hyppyrata, pikkumini 1, kello 11:00, tuomari Esa Muotka, koirakoita 3, ihanneaika 42 s, enimmäisaika 63 s, eteneminopeus 3,6 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 115 jackru Digi TUISKU Emilia Eerola BAT 35,65 4,21 -6,35 0 -6,35 LUVA
2 117 lankar Penny PARABAR PEATRIE Sanna Samio-Karine HSKH 50,97 2,94 8,97 0 8,97  
  116 pitmäy Saskia KÄPÄLÄMÄKI PIKKU-SASU Tuija Lindholm AGRY         HYL  

E hyppyrata, mini 1, kello 11:00, tuomari Esa Muotka, koirakoita 7, ihanneaika 42 s, enimmäisaika 63 s, eteneminopeus 3,6 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 137 cocspa Luna ISBAHAN'S MYSTERY Johanna Lehto HSKH 41,03 3,66 -0,97 0 -0,97 LUVA
  118 shelam Amo VIEBKE'S VALENTINE AMORA Mari Hurskainen HEILU         HYL  
  119 lägpys Hoppu CIMILLAN ÄKKILÄHTÖ Paula Luomala KOIVU         HYL  
  120 borter Vixi SITE HUT'S PASSISTA Merja Raunio BAT         HYL  
  121 käävil Simeon SOLA'S VERDI Leena Syväoja KIRSUT         HYL  
  122 shelam Zara VICWAY KISS KISS Anna-Katariina Lahtinen JAU         HYL  
  123 caiter Hippu TAIKATUISKUN KULTAHIPPU Nella Tammelin HSKH         HYL  

E hyppyrata, medi 1, kello 11:00, tuomari Esa Muotka, koirakoita 12, ihanneaika 42 s, enimmäisaika 63 s, eteneminopeus 3,6 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 132 koohon Iisa MYRSKYMATALAN BELLATRIX Miira Riiheläinen PORSK 28,08 5,34 -13,92 0 -13,92 LUVA
2 128 pyrpap Patu D'ÉPINETTE NOIRE QUI NE S'ARRETE PAS Tiina Sköönilä JAU 34,83 4,31 -7,17 0 -7,17 LUVA
3 138 pulimv JP NARUKERÄN JOKERI POKERI Heidi Valo JANKK 34,89 4,30 -7,11 5 5  
4 130 auskel Hilla REDTERRIFIC A SMALL VICTORY Mia Lammasniemi HSKH 24,75 6,06 -17,25 10 10  
5 136 espves Nova PERROKALLION SUPERNOVA Virve Kallio HSKH 34,92 4,30 -7,08 10 10  
6 133 shelam Pablo LINNAISTEN MAGIC BLUE TOUCH Mikko Rämänen HSKH 43,44 3,45 1,44 15 16,44  
7 135 espves Leya MARIKHARON PRINCESA LEYA Reetta Ahola HAU 43,01 3,49 1,01 20 21,01  
  124   Matsi AMILOVE'S MAKE THE MATCH Katri Kosunen BAT         HYL  
  125 auskel Hulda AUSSIE ACTION'S RED TILLY VICTORY Anne Kunnas HSKH         HYL  
  126 espves Basso CARAYDAN XARTEMIS Mona Takkinen HSKH         HYL  
  127 stbter Dajm HUPS'STAFF VIIVI Kati Nieminen IMPHA         HYL  
  131 borter Sompa HEATHBERRY'S SAY IT AGAIN Annika Norrgård BAT         HYL  

E hyppyrata, pikkumaksi 1, kello 11:40, tuomari Esa Muotka, koirakoita 14, ihanneaika 42 s, enimmäisaika 63 s, eteneminopeus 3,6 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 154 novnou Taavi SIENNA-RED TORNADO OF CROWN Jaana Oksman HI-HA 37,19 4,03 -4,81 0 -4,81 LUVA
2 143 auskel Immi KELMI ILMATAR Paula Valpas BAT 33,61 4,46 -8,39 5 5  
3 144 auspai Ioni MUTTONBUSTER'S LAST CHAPTER Maria Järvinen RimA 36,70 4,09 -5,30 5 5  
4 148   Masi MARCELLOOFDOGSDREAM Sari Salo HSKH 29,58 5,07 -12,42 10 10  
5 153 auspai Sisu PÄHKÄHULLUN SISU JO SYNTYESSÄÄN Juulia Tauriainen HSKH 29,71 5,05 -12,29 10 10  
6 146 borcol Tyyne AMAZEME ANOTHER STORY Tiina Saarinen HEILU 34,47 4,35 -7,53 30 30  
  140 pumi Noppa JELLUM'S NOBBY Milja Poskiparta BAT         HYL  
  141 engspa Stout MR BOND TAMAAM Saija Koivula AGRY         HYL  
  147 shelam Milo AMARANTES TWISTED BLUE Ida Heikkilä HSKH         HYL  
  149 auskel Zero DIDAKTIC'S PLAYBOY Johanna Kakkonen KKK         HYL  
  151 auskel Lenny REDTERRIFIC A KIND OF MAGIC Jaana Sievänen HSKH         HYL  
  152 borcol Nuppu REALLY DON'T CARE AT REAL PEARL Siiri Virtanen SCY         HYL  
  155 borcol Elvi EVERY LITTLE THING OPEN GATE Marika Asikainen HSKH         HYL  
  156 borcol Lara VIVA LA TIA REVOLUTION Johanna Lehto HSKH         HYL  

E hyppyrata, maksi 1, kello 11:40, tuomari Esa Muotka, koirakoita 18, ihanneaika 42 s, enimmäisaika 63 s, eteneminopeus 3,6 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 163 porves Luca MIMAKON AJI COLORADO Eevi Koskinen JAU 31,17 4,81 -10,83 5 5  
2 157 borcol AD HAKUKAAREN AD Mira Pihlajamäki LÄGI 32,28 4,65 -9,72 5 5  
3 175 valpai Taika SUMUVUOREN TÄYNNÄ ELÄMÄÄ Riikka Hyttinen AGRY 35,90 4,18 -6,10 10 10  
4 173 borcol Meno VINDICATE'S GOLDFEVER Sanna Paasivirta RFF 26,37 5,69 -15,63 15 15  
5 172 belpat Väpä HUKKARULLAN KIIKUN KAAKUN Tarja Särkkä HSKH 29,40 5,10 -12,60 15 15  
6 160 pitcol Typy OCEANBOURN CLEVER GOLDEN GRACE Siiri Virtanen SCY 56,04 2,68 14,04 5 19,04  
7 161 borcol Mortti TIWIAN'S TAKE A CHANCE ON ME Terhi Kesti MÄNTS 28,84 5,20 -13,16 25 25  
8 164 auspai Siiri TITANGUS DAVITA Maiju Turunen JAU 33,28 4,51 -8,72 25 25  
  159 lyhcol Iisi KOIRUUKSIEN SUPERNOVA Siiri Rantala HSKH         HYL  
  165 novnou Veeti AITOC'S AVON FRATER FERRARIUS Harri Honkanen HI-HA         HYL  
  166 borcol Juno VON SCHNEELAND YLLÄTTÄVÄ JAIKS Nina Borgelin I-HAH         HYL  
  167 borcol Nera MAPLE YARD U ARE MINE Saara Hakakoski HSKH         HYL  
  168 borcol Prim TAINT Jemina Sakomaa VAU         HYL  
  170 slapko Juno PUHURIPEIKON ARMASTELIJA Anselmi Henriksson I-HAH         HYL  
  171 borcol AMI ROKKITASSUN ARTIC WIND Elina Skogberg SBCAK         HYL  
  174 borcol Ledi LITTLE STEP'S VEGAS Sari Thil LÄGI         HYL  
  176 auspai Aoife Ardiente Poderosa Reina Sari Kariluoto HSKH         HYL  
  177 lyhcol Klara JÄÄLINNAN KUURAN LUMO Suvi Koivisto HSKH         HYL  
  158 borcol Jäbä EVEETUN ELÄMÄN VALO Mari Juntunen I-HAH         POIS  
  162 auspai Pekka Cryptonite Quickmatch Elina Hynninen KKK         POIS  

F agilityrata, pikkumini 1, kello 13:00, tuomari Esa Muotka, koirakoita 2, ihanneaika 43 s, enimmäisaika 65 s, eteneminopeus 3,4 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
  115 jackru Digi TUISKU Emilia Eerola BAT         HYL  
  116 pitmäy Saskia KÄPÄLÄMÄKI PIKKU-SASU Tuija Lindholm AGRY         HYL  

F agilityrata, mini 1, kello 13:00, tuomari Esa Muotka, koirakoita 3, ihanneaika 43 s, enimmäisaika 65 s, eteneminopeus 3,4 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 120 borter Vixi SITE HUT'S PASSISTA Merja Raunio BAT 49,69 2,92 6,69 0 6,69  
  119 lägpys Hoppu CIMILLAN ÄKKILÄHTÖ Paula Luomala KOIVU         HYL  
  121 käävil Simeon SOLA'S VERDI Leena Syväoja KIRSUT         HYL  

F agilityrata, medi 1, kello 13:00, tuomari Esa Muotka, koirakoita 11, ihanneaika 43 s, enimmäisaika 65 s, eteneminopeus 3,4 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 126 espves Basso CARAYDAN XARTEMIS Mona Takkinen HSKH 29,54 4,91 -13,46 5 5  
2 128 pyrpap Patu D'ÉPINETTE NOIRE QUI NE S'ARRETE PAS Tiina Sköönilä JAU 36,12 4,01 -6,88 5 5  
3 134 jappys Riki Noblewhite Zilver Fantasy Tuija Turkki HSKH 49,10 2,95 6,10 5 11,10  
4 127 stbter Dajm HUPS'STAFF VIIVI Kati Nieminen IMPHA 48,56 2,99 5,56 10 15,56  
5 139 shelam Sani AMOROSAN SYLVI Nella Tammelin HSKH 51,59 2,81 8,59 10 18,59  
  124   Matsi AMILOVE'S MAKE THE MATCH Katri Kosunen BAT         HYL  
  125 auskel Hulda AUSSIE ACTION'S RED TILLY VICTORY Anne Kunnas HSKH         HYL  
  132 koohon Iisa MYRSKYMATALAN BELLATRIX Miira Riiheläinen PORSK         HYL  
  133 shelam Pablo LINNAISTEN MAGIC BLUE TOUCH Mikko Rämänen HSKH         HYL  
  135 espves Leya MARIKHARON PRINCESA LEYA Reetta Ahola HAU         HYL  
  138 pulimv JP NARUKERÄN JOKERI POKERI Heidi Valo JANKK         HYL  

F agilityrata, pikkumaksi 1, kello 13:30, tuomari Esa Muotka, koirakoita 11, ihanneaika 43 s, enimmäisaika 65 s, eteneminopeus 3,4 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 154 novnou Taavi SIENNA-RED TORNADO OF CROWN Jaana Oksman HI-HA 44,83 3,23 1,83 0 1,83  
2 145 borcol Panda EMENEMS FAST ATTACKING PANDA Thomas Thiesen HEILU 26,51 5,47 -16,49 5 5  
3 141 engspa Stout MR BOND TAMAAM Saija Koivula AGRY 39,79 3,64 -3,21 5 5  
4 153 auspai Sisu PÄHKÄHULLUN SISU JO SYNTYESSÄÄN Juulia Tauriainen HSKH 28,44 5,10 -14,56 10 10  
5 146 borcol Tyyne AMAZEME ANOTHER STORY Tiina Saarinen HEILU 36,34 3,99 -6,66 10 10  
6 144 auspai Ioni MUTTONBUSTER'S LAST CHAPTER Maria Järvinen RimA 61,41 2,36 18,41 15 33,41  
  140 pumi Noppa JELLUM'S NOBBY Milja Poskiparta BAT         HYL  
  147 shelam Milo AMARANTES TWISTED BLUE Ida Heikkilä HSKH         HYL  
  148   Masi MARCELLOOFDOGSDREAM Sari Salo HSKH         HYL  
  149 auskel Zero DIDAKTIC'S PLAYBOY Johanna Kakkonen KKK         HYL  
  150 novnou Tara DRAGONFLAME'S ENDLESS LOVE Kaisa Iho HAU         HYL  

F agilityrata, maksi 1, kello 13:30, tuomari Esa Muotka, koirakoita 12, ihanneaika 43 s, enimmäisaika 65 s, eteneminopeus 3,4 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 174 borcol Ledi LITTLE STEP'S VEGAS Jarkko Jormanainen LÄGI 25,75 5,63 -17,25 5 5  
2 173 borcol Meno VINDICATE'S GOLDFEVER Sanna Paasivirta RFF 27,83 5,21 -15,17 5 5  
3 161 borcol Mortti TIWIAN'S TAKE A CHANCE ON ME Terhi Kesti MÄNTS 25,17 5,76 -17,83 10 10  
4 166 borcol Juno VON SCHNEELAND YLLÄTTÄVÄ JAIKS Nina Borgelin I-HAH 33,66 4,31 -9,34 15 15  
5 176 auspai Aoife Ardiente Poderosa Reina Sari Kariluoto HSKH 62,80 2,31 19,80 5 24,80  
  159 lyhcol Iisi KOIRUUKSIEN SUPERNOVA Siiri Rantala HSKH         HYL  
  164 auspai Siiri TITANGUS DAVITA Maiju Turunen JAU         HYL  
  165 novnou Veeti AITOC'S AVON FRATER FERRARIUS Harri Honkanen HI-HA         HYL  
  167 borcol Nera MAPLE YARD U ARE MINE Saara Hakakoski HSKH         HYL  
  168 borcol Prim TAINT Jemina Sakomaa VAU         HYL  
  171 borcol AMI ROKKITASSUN ARTIC WIND Elina Skogberg SBCAK         HYL  
  172 belpat Väpä HUKKARULLAN KIIKUN KAAKUN Tarja Särkkä HSKH         HYL  
  158 borcol Jäbä EVEETUN ELÄMÄN VALO Mari Juntunen I-HAH         POIS  
  162 auspai Pekka Cryptonite Quickmatch Elina Hynninen KKK         POIS  

D agilityrata, pikkumini 2, kello 14:30, tuomari Mia Laamanen, koirakoita 1, ihanneaika 55 s, enimmäisaika 83 s, eteneminopeus 3,3 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
  178 chihup Roosa SVIT HARMFUL ILONA Salla Hakakoski HSKH         HYL  

D agilityrata, mini 2, kello 14:30, tuomari Mia Laamanen, koirakoita 1, ihanneaika 55 s, enimmäisaika 83 s, eteneminopeus 3,3 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
  180 borter Aada SITE HUT'S PRINCESA Jenna Vörlin BAT         HYL  
  181 bicfri Ronny Diamella Up The Irons Mia Rantaniitty HSKH         POIS  

D agilityrata, medi 2, kello 14:30, tuomari Mia Laamanen, koirakoita 4, ihanneaika 55 s, enimmäisaika 83 s, eteneminopeus 3,3 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 185 cocspa Karkki HOSSING PIPER Anna Toivanen KLUBI 33,82 5,41 -21,18 15 15  
2 186 basenj Coco Ajibu Foolin' Around Sanna Plaami HSKH 70,52 2,60 15,52 10 25,52  
  182 espves Sofi Herman's Yin Yang Anu Sarapaltio I-HAH         HYL  
  183 espves Fia CARAYDAN UMBRA Sari Nielsen HSKH         HYL  
  187 koohon Zago KUUSIPEURAN YEXEMA CRIMSON ZAGO Jari Laitinen KKK         POIS  

D agilityrata, pikkumaksi 2, kello 14:50, tuomari Mia Laamanen, koirakoita 7, ihanneaika 55 s, enimmäisaika 83 s, eteneminopeus 3,3 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 189 auspai Taiga MYSTIC HIGHLANDS FEMME FATALE Susanna Ojala KAT 39,74 4,60 -15,26 10 10  
2 192 espves Rilla Maravilloso Jardinera Leena Kerkelä I-HAH 52,75 3,47 -2,25 10 10  
  142 espves Sola AQUAGRUAZ SABINA SOLEADO Leena Jalonen JAU         HYL  
  191 borcol Hippu QUICKET RHYTHEM Terhi Koivusaari HSKH         HYL  
  193 auspai Sindi Attic Angel's Sydney Fox Anna Kaipanen HAU         HYL  
  194 slapko Lahku HALLAKEDON PAIMENMATARA Viivi Saarikko HSKH         HYL  
  195 auspai Hilla DROVER'S MAKES ME SMILE Fanni Suokko HAU         HYL  

D agilityrata, maksi 2, kello 14:50, tuomari Mia Laamanen, koirakoita 10, ihanneaika 55 s, enimmäisaika 83 s, eteneminopeus 3,3 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 208 isovil Tesla Seransil Doublenickel Alleyoop Alli Arppe I-HAH 45,18 4,05 -9,82 10 10  
  197 isovil ReeRee Alley-Oop's Read And React Alli Arppe I-HAH         HYL  
  199 borcol Weeti AMAZEME AUDACIOUS BUMBLEBEE Johanna Mäki HSKH         HYL  
  200 belpat Mandi BLACK MASTER'S OCEAN-LUXURY Amanda Savolainen AGRY         HYL  
  202 auspai Riepu RED'N READY COSMIC LATTE Melissa Markki HSKH         HYL  
  203 belpam Simppa Pysäkin Hikka Piia Rantala HSKH         HYL  
  204 borcol Mr. Dan WALKING DISASTER'S LOTUS ELITE Marko Kivihalme HAU         HYL  
  205 silnou Hupi Engsboda Best Guest From West Pilvi Inkinen HSKH         HYL  
  206 belpag Noble Finn Noir Nobleman Mervi Huurros HEILU         HYL  
  207 schape Diesel ELOPELLON JOHAN POMPPAS Annina Könönen YLÖKK         HYL  
  198 airter Ada BIG LADY'S BRILLIANT WISH Jenna Permanto BAT         POIS  
  201 borcol KasKas Never Never Land M'hiryuu Marjo Viljamaa NAS         POIS  

E hyppyrata, pikkumini 2, kello 15:40, tuomari Mia Laamanen, koirakoita 1, ihanneaika 46 s, enimmäisaika 69 s, eteneminopeus 3,8 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
  178 chihup Roosa SVIT HARMFUL ILONA Salla Hakakoski HSKH         HYL  

E hyppyrata, mini 2, kello 15:40, tuomari Mia Laamanen, koirakoita 2, ihanneaika 46 s, enimmäisaika 69 s, eteneminopeus 3,8 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 180 borter Aada SITE HUT'S PRINCESA Jenna Vörlin BAT 36,19 4,78 -9,81 0 -9,81 LUVA
2 179 lägpys Etta Maiskis Rubina Katja Rahkola I-HAH 46,30 3,74 0,30 0 0,30  

E hyppyrata, medi 2, kello 15:40, tuomari Mia Laamanen, koirakoita 5, ihanneaika 46 s, enimmäisaika 69 s, eteneminopeus 3,8 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 184 cocspa Tuura EBEN'S SET FIRE TO THE RAIN Maija Määttänen BAT 36,36 4,76 -9,64 5 5  
2 188 espves Mimi MARIKHARON KINUSKI Anu Sarapaltio I-HAH 45,70 3,79 -0,30 5 5  
3 186 basenj Coco Ajibu Foolin' Around Sanna Plaami HSKH 51,47 3,36 5,47 0 5,47  
4 185 cocspa Karkki HOSSING PIPER Anna Toivanen KLUBI 38,02 4,55 -7,98 20 20  
  183 espves Fia CARAYDAN UMBRA Sari Nielsen HSKH         HYL  
  187 koohon Zago KUUSIPEURAN YEXEMA CRIMSON ZAGO Jari Laitinen KKK         POIS  

E hyppyrata, pikkumaksi 2, kello 16:00, tuomari Mia Laamanen, koirakoita 5, ihanneaika 46 s, enimmäisaika 69 s, eteneminopeus 3,8 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 196 auspai Noola Blue-Beacon Brianna For Your Joy Emma Räihä HSKH 32,39 5,34 -13,61 5 5  
  142 espves Sola AQUAGRUAZ SABINA SOLEADO Leena Jalonen JAU         HYL  
  191 borcol Hippu QUICKET RHYTHEM Terhi Koivusaari HSKH         HYL  
  192 espves Rilla Maravilloso Jardinera Leena Kerkelä I-HAH         HYL  
  195 auspai Hilla DROVER'S MAKES ME SMILE Fanni Suokko HAU         HYL  

E hyppyrata, maksi 2, kello 16:00, tuomari Mia Laamanen, koirakoita 7, ihanneaika 46 s, enimmäisaika 69 s, eteneminopeus 3,8 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 207 schape Diesel ELOPELLON JOHAN POMPPAS Annina Könönen YLÖKK 37,41 4,62 -8,59 5 5  
2 199 borcol Weeti AMAZEME AUDACIOUS BUMBLEBEE Johanna Mäki HSKH 46,31 3,74 0,31 5 5,31  
3 204 borcol Mr. Dan WALKING DISASTER'S LOTUS ELITE Marko Kivihalme HAU 30,30 5,71 -15,70 15 15  
4 200 belpat Mandi BLACK MASTER'S OCEAN-LUXURY Amanda Savolainen AGRY 41,09 4,21 -4,91 15 15  
  202 auspai Riepu RED'N READY COSMIC LATTE Melissa Markki HSKH         HYL  
  205 silnou Hupi Engsboda Best Guest From West Pilvi Inkinen HSKH         HYL  
  206 belpag Noble Finn Noir Nobleman Mervi Huurros HEILU         HYL  
  198 airter Ada BIG LADY'S BRILLIANT WISH Jenna Permanto BAT         POIS  
  201 borcol KasKas Never Never Land M'hiryuu Marjo Viljamaa NAS         POIS  

F agilityrata, pikkumini 2, kello 16:40, tuomari Mia Laamanen, koirakoita 1, ihanneaika 54 s, enimmäisaika 81 s, eteneminopeus 3,3 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
  178 chihup Roosa SVIT HARMFUL ILONA Salla Hakakoski HSKH         HYL  

F agilityrata, medi 2, kello 16:40, tuomari Mia Laamanen, koirakoita 5, ihanneaika 54 s, enimmäisaika 81 s, eteneminopeus 3,3 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 185 cocspa Karkki HOSSING PIPER Anna Toivanen KLUBI 34,41 5,23 -19,59 5 5  
  183 espves Fia CARAYDAN UMBRA Sari Nielsen HSKH         HYL  
  184 cocspa Tuura EBEN'S SET FIRE TO THE RAIN Maija Määttänen BAT         HYL  
  186 basenj Coco Ajibu Foolin' Around Sanna Plaami HSKH         HYL  
  188 espves Mimi MARIKHARON KINUSKI Anu Sarapaltio I-HAH         HYL  
  187 koohon Zago KUUSIPEURAN YEXEMA CRIMSON ZAGO Jari Laitinen KKK         POIS  

F agilityrata, mini 2, kello 16:40, tuomari Mia Laamanen, koirakoita 2, ihanneaika 54 s, enimmäisaika 81 s, eteneminopeus 3,3 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 180 borter Aada SITE HUT'S PRINCESA Jenna Vörlin BAT 40,94 4,40 -13,06 0 -13,06 OIVA
2 179 lägpys Etta Maiskis Rubina Katja Rahkola I-HAH 69,74 2,58 15,74 10 25,74  
  181 bicfri Ronny Diamella Up The Irons Mia Rantaniitty HSKH         POIS  

F agilityrata, pikkumaksi 2, kello 17:05, tuomari Mia Laamanen, koirakoita 8, ihanneaika 54 s, enimmäisaika 81 s, eteneminopeus 3,3 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 194 slapko Lahku HALLAKEDON PAIMENMATARA Viivi Saarikko HSKH 38,53 4,67 -15,47 0 -15,47 LUVA
2 190 slapko Fio CRYSTAL METSÄLÄINEN Sini Kylmänen HSKH 55,76 3,23 1,76 5 6,76  
3 192 espves Rilla Maravilloso Jardinera Leena Kerkelä I-HAH 51,06 3,53 -2,94 15 15  
  142 espves Sola AQUAGRUAZ SABINA SOLEADO Leena Jalonen JAU         HYL  
  189 auspai Taiga MYSTIC HIGHLANDS FEMME FATALE Susanna Ojala KAT         HYL  
  191 borcol Hippu QUICKET RHYTHEM Terhi Koivusaari HSKH         HYL  
  193 auspai Sindi Attic Angel's Sydney Fox Anna Kaipanen HAU         HYL  
  195 auspai Hilla DROVER'S MAKES ME SMILE Fanni Suokko HAU         HYL  

F agilityrata, maksi 2, kello 17:05, tuomari Mia Laamanen, koirakoita 6, ihanneaika 54 s, enimmäisaika 81 s, eteneminopeus 3,3 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 202 auspai Riepu RED'N READY COSMIC LATTE Melissa Markki HSKH 34,11 5,28 -19,89 5 5  
2 204 borcol Mr. Dan WALKING DISASTER'S LOTUS ELITE Marko Kivihalme HAU 32,67 5,51 -21,33 25 25  
  199 borcol Weeti AMAZEME AUDACIOUS BUMBLEBEE Johanna Mäki HSKH         HYL  
  200 belpat Mandi BLACK MASTER'S OCEAN-LUXURY Amanda Savolainen AGRY         HYL  
  203 belpam Simppa Pysäkin Hikka Piia Rantala HSKH         HYL  
  207 schape Diesel ELOPELLON JOHAN POMPPAS Annina Könönen YLÖKK         HYL  
  201 borcol KasKas Never Never Land M'hiryuu Marjo Viljamaa NAS         POIS